Loading...

2 x M4 KWA Custom + dodatki

1.00PLN

Używany Toruń Kujawsko-pomorskie 2019-02-11 - 2019-03-12 Seller: Pitas

Witam,

na wstępie - nie wiem jak wycenić, chciałbym puścić obie repliki naraz w pakiecie. Napisz, zaproponuj coś ale bez zbytniego Januszostwa. Jak chcesz się wymieniać to tylko na motocykl 125 CCM 

O replikach:

"długa" m4 (ta z fast magiem), serwisowana u Whiskiego, moja podstawowa replika do karania Niemców na BorderWarze, 495 FPS na wylocie. Nie będę pisać bajek że 100 metrów zasięgu, ale jest bardzo satysfakcjonujący. Całość praktycznie 0 luzu. 

w środku:

- lufa promyk 363 mm

- guma czerwony madbull

- Gate TITAN w pełnej wersji z USB Linkiem, kablem itd, chodzi jak złoto. 

- spring M130

- tłok niebieski SHS, głowica tłoka promyk, (nie pamiętam, ale jest chyba założone sorbo)

- Dysza, cylinder, głowica cylindra stock - z wiadomych przyczyn.

- silnik niebieskodupny neodym 

zewnętrznie: 

- speed trigger Retro

- Szyny RIS od Monstrum tactical - keymody od ostrej

- Tłumik płomienia SHRK

- Fast mag Classic army

- Kolba, chwyt, osłona spustu Magpul + chwyt przedni RVG + montaż zawieszenia Magpul

- Luneta biegowa + przyrządy od MP7

- powiększona rączka przeładowania G&P


"krótka" M4 - mój sprzęt pod CQB, 348 fps na wylocie, mega niepozorna zabawka z fajnym rofem i przyjemnym zasięgiem (mimo fpsów)

Wewnętrznie:

- lufa 248 mm Guarder

- mosfet z AB 

- flathop Element

- zębatki 12:1 SHS

- tłok, głowica tłoka, głowica cylindra Ultimate

- cylinder, dyszka stock KWA

- spring M90 

Zewnętrznie:

- kolimator Tetha Optics

- tłumik QD

- Magwell G&P

- chwyt przedni od Beryla 

- kijowy własnoręczny stipling ;)

- osłona spustu Magpull


Jeśli zamienisz uppery w raz lufami (mocny dół + krótka góra) otrzymujesz idealną replikę na milsimy (448 fps).

Dodatkowo do replik 2 x akus 11,1 Turingy, 11 magów (9 x Ameba), dodatkowa lufa Madbull 509 mm z komorą, pokrowiec. O latarkach możemy pogadać, puszki PEQ nie sprzedaje. 

Najlepiej odbiór osobisty

Delivery option

  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł

Payment option

  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.