Loading...

M4 MOTS G&P + HP Fusion Engine + butla,reg,wąż.

4300.00PLN

Używany warszawa Mazowieckie 2019-02-12 - 2019-02-28 Seller: norb

Replika gotowa do strzelania. Body M4 MOTS (12,5") od G&P (replika  kupiona nowa ze sklepu specjalnie do konwersji) + Fusion Engine  (najnowsza wersja). Replika była składana i kalibrowana przez  profesjonalistów z HPairsoft (ustawiona na 355 fps, dawka dobrana do  kulek 0,28g). Replika była na 2-3 strzelankach (przebieg poniżej 3 tys  kulek - można zweryfikować licznikiem strzałów w FCU) i od prawie roku  stoi nieużywana i sie kurzy bo nie mam czasu sie strzelać.


W skład zestawu wchodzi (nie sprzedaje oddzielnie):


replika G&P ~ 1900zł ( oczywiscie zostało z niej tylko body)


Fusion Engine Polarstar ~2300 zł (kupiony w HPairsoft)


lufa prometheus 6.03 300mm ~ 300zł


hop up niebieski Prowin + Rhop ~ 280zł (Hpairsoft)


Amplifier ~ 150 zł (nie pamiętam firmy, chyba KA, kopia Noveske - na  pewno nie jakiś badziewny aluminiowy tylko pancerny stalowy, dorzucam  fabryczny tlumik plomienia)


butla ~ 200zł (Valken 48cu 3000 PSI z HPairsoft)


reduktor ~ 620 zł (Storm Wolverina z HPairsoft)


waz~ 100zł (niewidoczny na zdjęciach, w oplocie)


bateria ~ 60zł


magazynki~ 250 zł ( 3 G&G -byłby szlifowane żeby pasowały, średnio  podają bo sa nowe i trzeba je dotrzec, 2 G&P jeden który był z  replika i podaje bardzo dobrze, drugi jeszcze nawet nie wyciagniety z  opakowania, 1 magazynek AS na 80 kulek i podaje bardzo dobrze)


kolimator Holosun ~ 900 zł (dożywotnia gwarancja)


kolba battlelink minimalist ~ 300 zł (dożywotnia gwarancja)


do tego kalibracja + montaż w HPairsoft ~ 250 zł


Wychodzi +/- 7500 zł (licząc oczywiscie z całą repliką G&P, z której  zostało TYLKO body). W skład zestawu NIE WCHODZI widoczna na zdjęciach  latarka z włącznikiem żelowym. Cena 4300 zł nie podlega negocjacji,  ewentualnie moge sprzedać bez kolimatora za 3900 zł (ta cena również nie  podlega negocjacji).


Sprzedaje tylko za gotówkę, nie wymieniam sie! Preferowany odbiór  osobisty w Warszawie lub okolicach (mogę wtedy wziąć ze sobą chrono żeby  pokazać jak powtarzalna jest replika). Dodatkowe zdjęcia na życzenie,  aczkolwiek replika jest "igła" bez żadnych śladów używania poza  oczywistymi po 2-3 strzelankach ( delikatnie wytarty montaż do  zawieszenia i prowadnica kolby).


P.S.

Fioletowa gumka trzyma klapke okna wyrzutnika gdyż po konwersji na HP i  montażu silnika Fusion Engine replika utraciła możliwość otwierania  klapki przez przeładowanie - wystarczy obrócić sprężyne w klapce i  będzie sie trzymała zamknięta sama, mi sie po prostu nie chciało tego  robic :)

Dodatkowo sprężyna od rączki przeładowania jest delikatnie rozciągnięta - to jedyny "mankament" repliki.

Na butli otarcia od montażu reduktora.

Gallery

Delivery option

  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł

Payment option

  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.