Loading...

[S] Mk18 mod.0 + akcesoria (Specna Arms, Redox, ESS, Bolle etc.)

999.00PLN

Używany Poznań Wielkopolskie 2019-05-16 - 2019-05-31 Seller: patdukat

Sprzedam Mk18 mod. 0 dopieszczaną przeze mnie od lata 2018 roku. Bazowo jest to Specna Arms B02 z systemem szybkiej wymiany sprężyny E&C. Przeszła szereg modyfikacji, począwszy od zmian wewnętrznych (układ ASCU gen.2, niskooporowe okablowanie, wzmocnione części gearboxa, nowy silnik, przedłużona lufa półprecyzyjna 363mm), po widoczne na pierwszy rzut oka zmiany zewnętrzne (pustynno-oliwkowe malowanie i postarzanie, tłumik, chwyt przedni, działający ACOG, gumowe okładziny RIS).


Replika sprawuje się bardzo dobrze, ma świetną kulturę pracy. Jestem jej drugim właścicielem i w moich rękach wystrzeliła bez zadławienia ok. 8000 kulek. Nigdy nie zawiodła i posłuży jeszcze długo kolejnemu posiadaczowi.


Do repliki dorzucam cały zestaw akcesoriów, które sprawiają, że oferta jest kompletna - można podładować akumulator i wyjść na strzelankę :-)


- replika Mk18 mod. 0

- akumulator Li-Po Redox 11,1V 2000mAh

- 4 magazynki Specna Arms (hi-cap, 3x low-cap)

- zawieszenie typu bungee GFC Tactical

- ok. 2000 kulek G&G 0,25g

- okulary balistyczne ESS Crossblade + pokrowiec i ściereczka

- okulary ochronne Bolle Contour Smoke + pokrowiec

- ładowarka mikroprocesorowa Redox Beta + zasilacz + okablowanie


Preferuję odbiór osobisty na terenie Poznania.

Gallery

Delivery option

  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 20.00zł

Payment option

  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.