Loading...

PS4 1TB zestaw gier + konto z grami oraz abonamentem do stycznia za replikę.

0.00PLN

Używany Sochaczew Mazowieckie 2019-05-16 - 2019-05-31 Seller: MishOne

Witam, mam na wymianę konsole PS4 1TB, 2Pady jeden orginalny drugi HORI oraz zestaw kilku gier.

Gry to: God Of War, The Last Of Us wraz z dlc w folli, uncharted trylogia w folii, Monster hunter world, infamous second son, Horizon zero dawn complete edition + konto na którym jest abonament od zakupu konsoli  + opłacony bodajże do stycznia albo lutego następnego roku I kupione kilka gier min. Ufc2,3 , nfs playback, bloodborn, south park The stick od truth, pubg

Nie posiadam pudełka od konsoli, zostało wyrzucone podczas przeprowadzki, posiadam dokument zakupu.

Konsola działa bezproblemowo, nigdy nie miałem z nią żadnych problemów, możliwość sprawdzenia na miejscu.

Oczywiście w zestaw wchodzi kabel zasilający, hdmi oraz kabel do ładowania padów.

Konsola była mało używana.

Data zakupu: 2018-08-23

Data gwarancji 2021-08-22 godzina 24:00


Z chęcią wymienie na jakąś replike. Nie interesują mnie repliki firmy CYMA, BOYI.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, czy to DMR, szturmowy, mała cqb.

Jestem z Sochaczewa

Jestem w stanie podjechać kawałek po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wysyłka do dogadania 

Dla osób które mają zamiar pisać "pewnie z konsolą coś jest nie tak" - konsole sprzedaję ponieważ posiadam jeszcze dwie inne ze stajni nintendo oraz komputer, po prostu brak czasu + chęć rozbudowania swojej kolekcji replik w asg :) 

Delivery option

  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł

Payment option

Contact seller.
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.