Loading...

Zamienię kartę graficzną Gainward GeForce GTX1060 Phoenix GS 6GB GDDR5 na replikę, maskę pgaz, szpej itp.

700.00PLN

UżywanyWarszawaMazowieckie2020-09-27 - 2020-10-31Seller: goren

Zamienię używaną kartę graficzną Gainward GeForce GTX1060 Phoenix GS 6GB GDDR5.

Co mnie interesuje? Dość szeroki zakres:
- ciekawe repliki karabinów - raczej realistyczne (jeżeli "eMki" to tylko naprawdę nietypowe) - mogą być niesprawne byle były kompletne z zewnątrz
- repliki pistoletów z tłumikiem - raczej na green gas, z blow backiem i metalowe co ma być metalowe - mogą być niesprawne byle były kompletne z zewnątrz
- repliki rewolwerów - raczej z tych większych - mogą być niesprawne byle były kompletne z zewnątrz
- ciekawe celowniki (spoza ciekawych tylko kolimatory aimpoint) - mogą być niesprawne byle były kompletne z zewnątrz
- wszelaka optyka na broń - realistyczny wygląd jest priorytetem - (latarki, celowniki laserowe) - mogą być niesprawne byle były kompletne z zewnątrz
- szpej - oryginalny lub jak najbliższy oryginalnemu - raczej bez kamuflażu - najlepiej rzadziej spotykany - może być sponiewierany
- ubrania militarne / taktyczne - raczej oryginalne i raczej bez camuflażu, rozmiary w okolicy 32L, Medium Long.
- maski przeciwgazowe (te raczej rzadsze)
- dobrej jakości atrapy granatów / zużyte granaty
- dobrej jakości atrapy noktowizorów i montaży (odpadają GPNVG18. PVS21, PVS18, PVS31)

Odnośnie wszystkiego: priorytetem jest wygląd, może być uszkodzone / niedziałające byle kompletne z zewnątrz.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
  • Paczkomat: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...