Loading...

Zamienię tablet Graficzny Wacom Cintiq 21UX DTZ-2100C/G

600.00PLN

UżywanyWarszawaMazowieckie2020-10-23 - 2020-11-30Seller: goren

Zamienię lub sprzedam używany tablet graficzny Wacom Cintiq 21UX DTZ-2100C/G.
Specyfikacja techniczna na jednym z załączonych zdjęć.

Tablet od początku w moich rękach, kupiony w 2008 roku. W pełni sprawny.
Ma jeden bad subpixel w lewej dolnej ćwiartce (świeci na zielono). Nie przeszkadza to jakoś specjalnie w pracy.
Powierzchnia trochę zmatowiona i nieco porysowana na najczęściej używanym obszarze co nie przeszkadza w pracy (nie czuć tego za bardzo pod piórkiem).

W zestawie daję dwa piórka: standardowe oraz Art Pen (wykrywa obrót, działa podobnie jak marker z ukośną końcówką).

Sprzedaję ponieważ przesiadłem się na nowszy model.

Raczej odbiór osobisty na Warszawskim Bemowie bo nie mam jak go zapakować bezpiecznie do wysyłki.

Mogę się zamienić się za coś związanego z militariami / ASG. Oryginalny ekwipunek wojskowy lub dobrej jakości kopie. W grę wchodzą także dobrze wyglądające (metal tam gdzie ma być metal) repliki broni ASG jak np. pistolety z tłumikiem, AK-47 w wersji jak najmniej taktycznej, MP-5 w dowolnej wersji, MP-7. Nie muszą działać byle były kompletne zewnętrznie. 

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...