Loading...

AKSU CYMA DO CQB cm045 gate titan v3 ak

1150.00PLN

UżywanyWieruszówŁódzkie2021-01-12 - 2021-02-07Seller: StaszekFistaszek

Na sprzedaż aksu na bazie CM045a. Replika kupiona na taiwanie od razu trafiła na serwis do Tajfuna.

Tuning był w październiku tego roku, od tego czasu przemieliła prawie 3 paczki 0.25 (około 10k kulek), sprzedaję ponieważ przesiadam się na m4.

Replika ma zrobiony krótki spust, idealny do cqb/speeda, jak na ak jest w miarę poręczna i lekka (waży 2,7kg). Jeżeli chodzi o body to została wycięta jaskółka, a do pokrywy przymocowałem szynę ris. Jak na cymę to replika jest całkiem dobrze spasowana. Z minusów to trochę luźny chwyt pistoletowy i czasami luzująca się prowadnica. Brak śrubki od komory hop up, przez co docisk dystansera traci regulację, rozwiązałem to wkładając kawałek plastiku wyciętego idealnie pomiędzy komorę a blok gazowy - spełnia zadanie w 100%.

W środku siedzi:

- titan v3 basic
- komora retro arms ak
- gumka maple leaf super macron 60
- dystanser ML omega
- Lufa rebrand zci 229mm 6.02
- silnik arma tech HT
- zębatki cnc specna arms i ścięte 4 zęby dla krótkiego skoku
- tłok i głowica shs wzmacniane
- dysza aluminiowa cnc doszczelniona od arma tech

Na zewnątrz: 

- aluminiowy front key-mod
- adapter kolby z ali
- selektor retro arms
- szyna ris w miejscu szczerbionki 
- aluminiowy tłumik ognia KFH z oznaczeniami noveske
- spust retro arms
- aluminiowa kolba kublai
- chwyt pistoletowy

Na ustawionym hopku generuje stabilne 300fps / 1j na 0.25g (330fps/0.2g), full auto 23rps na 11,1V

Do repliki dorzucam stockowe części tj. selektor, tłumik, spust, silnik, tłok, głowica, sprężyna, styki, komora hop up, lufa i jaskółka.

Filmiki z działania repliki na pw, cena do negocjacji.

Konakt - stasiu7184@gmail.com

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...