Loading...

Serwis Replik ASG

1.00PLN

NowyPłockMazowieckie2021-08-27 - 2021-10-27Seller: Jakub2222222

Witam !

Najlepiej kontakt telefoniczny lub sms: 797 220 080 

Serwisowaniem zajmuję się już od około 2 lat. Zajmuje się serwisowanie,naprawianiem i tuningowaniem replik asg. Oferta dotyczy replik gazowych (na green gas i co2). Jeśli masz replikę gazowom jest ona uszkodzono i nie wiesz co jej dolega wyślij ją do mnie a ja postaram się ją naprawić. Na dole podaję cennik za moje usługi:

 

Usługa 1: (Cena 50zł) -Serwis (Opisanie stanu repliki, uprzedzenie właściciela czy jakaś część jest do wymiany, przygotowanie repliki do strzelania, przegląd całej repliki) -Nasmarowanie i wyczyszczenie repliki, a także magazynka -Naprawa (jeśli uszkodzona część będzie wymagała wymiany, właściciel będzie musiał dokupić ją ze swoich pieniędzy)

 

Usługa 2: (Cena 80zł) -Serwis (Opisanie stanu repliki, uprzedzenie właściciela czy jakaś część jest do wymiany, przygotowanie repliki do strzelania, przegląd całej repliki) -Nasmarowanie i wyczyszczenie repliki, a także magazynka -Naprawa (jeśli uszkodzona część będzie wymagała wymiany, właściciel będzie musiał dokupić ją ze swoich pieniędzy,) -Tuning (doszczelnienie-uszczelnienie, wymiana części np.gumka hou-up, lufę na precyzyjną itd.) -Tworzenie ofert tuningowych dla klienta -Ustalenie wymiany części ( przed przyjęciem do siebie repliki od właściciela ustalam jakie części wymienimy w replice i jakiej będą one firmy) -Wymiana podzespołów (TYLKO takich jak zespół zbijaka i cylinder gazowy)

 

Usługa 3: (40zł) -Serwis (Opisanie stanu repliki, uprzedzenie właściciela czy jakaś część jest do wymiany, przygotowanie repliki do strzelania, przegląd całej repliki) -Nasmarowanie i wyczyszczenie repliki, a także magazynka

 

Kupowanie części: 1.Klijent może kupić i przekażą podczas wysyłania repliki do serwisu (Nowe części) 2.Osobiście mogę kupić, ale muszę otrzymać pieniądze wcześniej (Nowe części) 3.Jest możliwość kupna używanych sprawnych części na OLX, oferta skierowana raczej do młodszych klientów (Używane części) Jeśli masz replikę gazową, a nie chcesz ją naprawiać lub serwisować napisz do mnie. Na pewno się dogadamy !! Każdą część do tuningu,naprawy lub podzespołów właściciel kupuje ze swoich pieniędzy !!!

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...