Loading...

Strzelba cyma 350m/cm.350m (full metal)

0.00PLN

UżywanyWarszawaMazowieckie2021-09-30 - 2021-12-16Seller: KermitHerbaciarz

Strzelba kupiona rok temu, ma ok. 600-800 kulek przebiegu na każdą z 3 luf. Na strzelance była 2 razy. Została celowo "postarzona" papierem ściernym (bez obaw, ZnAl jest bardzo odporny na rdzę). Defektem jest osłona wyrzutu łusek, która nieco "lata". Jest to spowodowane "wyrobieniem się" zadziorka, który ją blokował. Nie wpływa to na działanie repliki, jest ona w pełni sprawna mechanicznie. Czółenko i rękojeść są w stanie idealnym, owinięte taśmą izolacyjną dla lepszego chwytu. W zestawie ze strzelbą znajduje się: 9 shellsów, szybkoładowarka, ładownica na shellsy, kulki i wycior.

Byłbym zainteresowany wymianą na jakikolwiek sprzęt związany z asg.

[W miarę zrównany wartością, strzelbę wyceniam na 140-160zł. W razie czego z dopłatą po którejś ze stron, to do omówienia później]

Replikę zawsze mogę sprzedać - cena do uzgodnienia.

 Ewentualna płatność, transport itd. do ustalenia prywatnie.

Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...