Loading...

G&P M4 Defender GP74 + akcesoria + pokrowiec

1350.00PLN

UżywanySłupskPomorskie2021-10-03 - 2022-02-28Seller: Hubiosss
Witam. Sprzedaję replikę G&P M4 Defender GP741. Replika w bardzo dobrym stanie. Oprócz samej repliki w zestawie są kulki, stalker, okulary ochronne, szybko ładownica, bateria, ładowarka do baterii, czerwona flaga, 3 podstawowe magazynki, 2 pary ochraniaczy na kolana, pokrowiec na replikę, kolimator firmy Strike System (nowy) warty ponad 200zł, iluminator (nowy) wart około 345zł, pas nośny (nowy) wart około 50 zł, uchwyt kątowy przedni (możliwość zamontowania uchwytu na kciuk) (nowy) wart około 40zł, 4 magazynki HEXMAG w malowaniu moro (jedyne w Polsce) (nowe) warte ponad 400zł. W replice wymieniona została kolba na lepszą. Kolba ma możliwość regulacji poziomej i pionowej. Replika przeszła max 10 strzelanek. Sprzedaje ją, ponieważ już minął mi zapał na ASG. Możliwy odbiór osobisty w Słupsku lub wysyłka na koszt kupującego. O więcej informacji i zdjęć proszę pisać. Model: M4 Defender Producent: G&P Materiał: Metal Waga: 3550g Długość całkowita: 720mm /805mm Kaliber: 6 mm Silnik: M120 High Speed Strzały na sekunde R.O.F. 15 s/s Energia kinetyczna: 1,2 J Prędkość początkowa: 110m/s (360fps) Zębatki: Stalowe Łożyska: 8 mm Stalowe Kulowe Gear Box: Wersja II, Wzmocniony Głowica tłoka: Wzmocniona Prowadnica sprężyny: Wzmocniona Komora HopUp: Metal Hop Up: TAK regulowany Selektor ognia: TAK - ciągły - pojedynczy Tutaj więcej zdjęć: https://www.olx.pl/d/oferta/g-p-replika-karabinka-m4-defender-CID767-IDId8Ft.html
Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 15.00zł
  • Kurier: 15.00zł
  • Paczkomat: 10.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...