Loading...

[S] MK18MOD1 E&L Platinium 440 FPS - pełen tuning 70 % wartości !!

11111.11PLN

UżywanySierpcMazowieckie2022-01-13 - 2022-01-23Seller: Gru102

Witam,

 

Pod koniec moich wyprzedaży leci moja główna replika mk18mod1 E&L w wersji platinum. Replika idealnie dopasowana , nic nie lata , nie stuka. Około 5 low-capów w zestawie ( Nie oszczędzałem ich podczas walki - idą jako gratis  ) Kto zna markę E&L wie , że nie ma lipy u nich i nie ma dostępności tych replik...

Zestaw:

Mk18 E&L -  https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-elar-mark-18-mod1-platinum-version-1152209800.html

Aimpoint T-1   https://gunfire.com/pl/products/replika-celownika-kolimatorowego-t1-z-montazem-qd-czarna-1152200943.html

Latarka Night Evolution M300A Scout    https://azteko.pl/night-evolution-latarka-taktyczna-m300a-scout-czarna-p-37994.html

Tłumik dźwięku 

skośny chwyt

 

 

 

W środku : 

Kable 16AWG + uFet

Lufa Madbull Steal 455 mm

Zrobiony R-hop na gumce promyka 

Zębatki zostały stalowe E&L

Silnik Mega mocny E&L High Torque 

Dysza Guarder

M125 shs

Głowica tłoka + cylindra Tornado 

Cylinder typ 0 airsoftpro 

Sorbopad 

Tłok ze stalową szczęką 

 

Wszystko chodzi pięknie, rof  wspaniały :)

 

Wszystko wyniosło mnie +/- 2500 zł 

Ja chce 1799 zł za wymieniony zestaw lub 1699 zł bez latarki. 

 

Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem DPD przy przedpłacie gratis. Wysyła za pobraniem na koszt kupującego. 

 

Kontakt PW lub e-mail : asg0101@wp.pl

PS. Czarny tłumik i magi ze zdjęć nie są częścią ogłoszenia !

Pozdrawiam !

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...