Loading...

[S] P90 Cyma pełen zestaw

666.00PLN

UżywanyWrocławDolnośląskie2022-01-15 - 2022-02-06Seller: Miszcz120

Sprzedam replikę P90 firmy Cyma z pełnym zestawem.

Replika po tuningu, nie pamiętam co dokładnie było w niej robione, jednak replika nie wymaga wkładu finansowego, co więcej, jest już w pełni gotowa do użytkowania.
Poza GB był modyfikowany spust mechanicznie, selektor ognia oraz front jak na focie.
Oczywiście również okablowanie na modelarskie z najlepszą dostaną wtyczką XT30.

Dedykowany pasek firmy Flyye do P90 na zawieszenie.

Replika unikatowa, zrobiona w stylu P90 Waffle.
Mod ten daje sporo mniejszą wagę repliki, niską linię celowania, co w CQB i w lesie świetnie się sprawuje.

Replika mimo 290 fps ma dużą siłę ognia w postaci zasięgu i celności na kulkach 0,25g.
Osiągi lekko lepsze od P90 Tokyo Marui na 330 fps.

Jeśli ktoś nie wierzy, to zapraszam do Wrocławia na oględziny. ;)

Jestem pierwszym właścicielem od 5 lat i nie miałem większych problemów.

W zestawie wszystko to co na zdjęciu.

- P90 Cyma
- 5x lowcap Cyma
- 1x hicap Tokyo Marui
- Kolimator T1
- LiPO 11,1 V 1200 mAh Redox
- Pasek zawieszenia Flyye
- Karton producenta Cyma

Sprzedaję, gdyż mam za dużo replik i robię redukcję...

Zależy mi na sprzedaży całości, więc proszę o konkretne wiadomości od osób chcące zakupić replikę lub się wymienić za to co ja chcę i napisałem tutaj.

Wysyłka DPD w cenie, pobranie + 15 PLN.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...