Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Zbrojownia otrzymała najnowszy model G36

01.09.2014Author: szmergluComments: 10

Sklep Zbrojownia.com.pl poinformował nas, że w nowej dostawie od JG znajdowały się dwa modele o całkowicie nowej konstrukcji umożliwiającej regulowanie prędkości początkowej kulki.

G36C_JG_1.jpg

G36C_JG_2.jpg

G36C [JG0608]
Cena : 419 zł

 

 

G36K_JG_1.jpg

G36K_JG_2.jpg

G36K [JG0738]
Cena : 469 zł

 

Zgodnie z tym o czym informuje sklep :

"Ten model posiada unikalne rozwiązanie umożliwiające regulowanie prędkości wylotowej repliki w zakresie około 10-15%. Dzięki temu replika strzela z dowolną prędkością wylotową w zakresie ok. 360-400Fps. Czyni to replikę idealną zarówno do walk w terenie zabudowanym jak i otwartym. Regulację można wykonać w każdej chwili, przekręcając kluczem imbusowym (brak w zestawie) system regulacji ukryty w tylnej części korpusu, pod składaną kolbą. Regulacja powoduje zmniejszenie bądź zwiększenie długości prowadnicy sprężyny. Jest to bez wątpienia jeden z najciekawszych elementów nowej wersji repliki."


Można więc sądzić, że zbrojownia pierwsza wprowadza model, który oferuje tą innowację.

 

Źródło

Zbrojownia.com.pl

Oceń i skomentuj

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner