Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Prototyp strzelby Airsoft Innovations

21.03.2015Author: PromantComments: 7

Podczas niedawnych targów IWA, w Norymberdze, zaprezentowano ciekawy prototyp strzelby - opracowywany przez firmę Airsoft Innovations.

Na tegorocznych targach IWA, w Norymberdze, firma Airsoft Innovations zaprezentowała ciekawy prototyp strzelby. Na filmie poniżej prototyp airsoftowego shotguna pump action prezentuje główny projektant firmy Carl Chong. 

Jest to wczesny prototyp i zewnętrznie nie wygląda zbyt ciekawie, gdyż nie zdecydowano się jeszcze jaki konkretnie model strzelby będzie odwzorowany w ramach tego projektu, a sam projektant przyznaje, że obecnie koncentruje się głównie na dopracowaniu mechanizmu.

Strzelba zasilana jest gazem ze zbiornika umieszczonego w kolbie. Prezentowany model to wersja shell ejection, gdzie łuski stanowią jedynie pojemnik dla kulek. Opracowana jest również wersja bez łusek, która z pewnością zainteresuje graczy używających strzelb w terenie.

Szczególną cechą tej konkretnie airsoftowej strzelby jest to, że może ona wystrzeliwać jednorazowo 16 BB z pojedynczej lufy, z prędkością początkową rzędu 350 fps. 

Szacowana cena rynkowa repliki ma wynieść w granicach 300-350 USD, a komplet 5 łusek 15 USD.

 

 

 

 

Na filmie poniżej testowane są możliwości strzelby, używając samego mechanizmu stosowanego w tej replice. 

 

 

 

 

Źródło:

Airsoft & Military 

Oceń i skomentuj

Loading...