Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Ciekawostki: wyrok za ASG

12.08.2015Author: PromantComments: 4

Mieszkaniec Singapuru, który nielegalnie posiadał replikę ASG i ostrzelał z niej kobietę - otrzymał wyrok grzywny i więzienia.

 

 a.jpg

 

 

Za niebywałego szczęściarza może się uważać mieszkaniec Singapuru, znanego z ostrych przepisów i zakazu importu oraz posiadania replik ASG, który aresztowany został po tym, jak strzelił z airsoftowego pistoletu do przypadkowej kobiety przechodzącej niedaleko jego mieszkania. 

26-letni pracownik banku, Ernest Sim Wen Yi, otrzymał łączną karę siedmiu tygodni więzienia oraz grzywnę w wysokości 12.000 singapurskich dolarów, po tym jak postawiono mu siedem zarzutów - w tym nielegalnego importu i posiadania repliki ASG oraz zranienia kobiety. 

Ofiara incydentu, 29-letnia Bian Xin, usłyszała "pyknięcie" wystrzału i trafiona została białą kuleczką w klatkę piersiową. Mieszkanie, z którego padł strzał, zlokalizowała przypadkowo, gdyż nagle zgasły w nim światła.

 

 b.jpg

 

 

Sprawca incydentu przyznał, że ofiarę wybrał przypadkowo, a strzelał "z nudów".

Dlaczego zatem jest szczęściarzem?

Ponieważ w Singapurze sądy nie są pobłażliwe, a za nielegalny import i posiadanie ASG mógł otrzymać wyrok trzech lat więzienia i grzywnę 10.000 singapurskich dolarów, natomiast za atak i zranienie kobiety do siedmiu lat - czyli łączny wyrok mógł sięgnąć nawet 10 lat więzienia.

 

 

Źródła:

Chanel News Asia

Popular Airsoft

 

 

 

Oceń i skomentuj

Loading...