Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Specshop GATE

25.03.2016Author: szmergluComments:

Sklep SpecShop.pl otrzymał kolejną już dostawę balistycznych środków ochrony oczu od firmy ESS - okulary i gogle tej firmy wykorzystywane są przez żołnierzy i policjantów na całym świecie, zapewniając niezawodną ochronę przed odłamkami, rykoszetami, śrutem oraz odpryskami. Spełniają lub przewyższają normy CE EN 166, MIL SPEC MIL-PRF-31013 oraz wiele innych.  


ESS.jpg

Co więcej sklep otrzymał dostawę układów MOSFET od firmy Gate Electronics. To polski producent elektroniki do replik ASG, u którego każdy produkt przechodzi zaawansowany proces technologiczny a projektowanie odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania oraz zaawansowanego sprzętu. Firma ta stawia na niezawodność oraz miniaturyzację, wykorzystując do produkcji nowoczesne technologie. Dzięki temu jej układy słyną z niezawodności, mogąc pracować w każdych warunkach.

 

GATE.jpg

Do sklepu trafiły także kolimatory i lunety marki Aim-O. Są to bardzo dobrze wykonane repliki prawdziwych konstrukcji zapewniające niezawodność oraz wytrzymałość całkowicie wystarczające na potrzeby rozgrywek ASG.

 

aimo.jpg

Wreszcie, do sklepu trafiła dostawa paracordu, tactical cordu oraz microcordu. Paracord znany także jako 550 to lekka nylonowa linka pierwotnie używana przez amerykańskich spadochroniarzy podczas II wojny światowej. Obecnie jest stosowany w setkach rozwiązań zarówno przez wojskowych i cywilów. Ta uniwersalna linka była nawet wykorzystana przez astronautów do naprawy Teleskopu Hubble'a.

 

Paracord.jpg

 

Źródło:
Specshop.pl

Oceń i skomentuj

Loading...