Ogłoszenie wygasło. Zaloguj się i użyj „Obserwuj” jeśli chcesz być powiadomiony o jego ponownym wystawieniu.
Kupię:
[K] KUPIĘ REPLIKĘ NOVESKE CYMA 13.7 CALA KAŻDY STAN KOLOR TYLKO PIASKOWY
Oferta dodana:
02-10-2025
Ważne do
05-06-2026
Lokalizacja
Głogów, Polska,
Stan
Używany
Witam! Kupię replikę cyma platinum/emg noveske 13.7 cala. Kolor tylko piaskowy. Stan techniczny obojętnie, może być stock, może nie działać. Rozważę każdą ofertę.
Dostawa
Brak informacji
Sposoby płatności
Brak informacji
Inne przedmioty sprzedawcy
Brak dostępnych przedmiotów dla tej kategorii
Zobacz także

Sprzedam:
Replika karabinka ASR112 Guardian Combat firmy APS
AEG/AEP/TW
Gliwice, Polska
550.00 zł

Sprzedam:
HPA G&G CM16
AEG/AEP/TW
Częstochowa, Polska
2250.00 zł

Sprzedam:
UMAREX/VFC HK416 A5 AEG - RAL8000 - waga 1500g/1700g
AEG/AEP/TW
Karcino 31E, 78-133, Polska
1700.00 zł

Sprzedam:
Specna Arms edge e09 zestaw
AEG/AEP/TW
Janów Lubelski, Polska
1100.00 zł

Sprzedam:
UMP 45 G&G
AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
1700.00 zł

Sprzedam:
M249 od A&K
AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
2700.00 zł
Trwa ładowanie...
Fraza wyszukiwania jest zbyt krótka. Fraza musi mieć minimum 3 znaki.


![[K] KUPIĘ REPLIKĘ NOVESKE CYMA 13.7 CALA KAŻDY STAN KOLOR TYLKO PIASKOWY](/uploads/gallery/1c6b1b00fda8dd55caa68a3d038eb92e.jpg)
![[K] KUPIĘ REPLIKĘ NOVESKE CYMA 13.7 CALA KAŻDY STAN KOLOR TYLKO PIASKOWY](/uploads/gallery/661b00dddcfb1ee2d9b3ebc16a5faed5.jpg)





Komentarze