Sprzedam:
Colt 1911 ( cybergun) na CO 2 w rocznicowym opakowaniu D-DAY
Oferta dodana:
28-04-2026
Ważne do
30-06-2026
Lokalizacja
Strzelce Opolskie, Polska,
Stan
Używany
Do sprzedaży Colt 1911 ( cybergun) CO 2( używany pokazowo nie eksploatowany w strzelankach.) Gripy dedykowane -drewno VIP opakowanie -wytłoczka ręczna robota, tabliczki okolicznościowe (foto) oryginalne opakowanie od repliki Okolicznościowe coiny z okazji 80 rocznicy D-DAY cena 900 zl ( do małej negocjacji) możliwość sprzedaży samego opakowania po więcej informacji oraz inne propozycje zapraszam na priv
Dostawa
Odbiór osobisty 0.00 zł
Kurier 23.00 zł
Wysyłka za granicę (pytaj o cenę) 0.00 zł
Paczkomat 20.00 zł
Sposoby płatności
Przelew (z góry)
Inne przedmioty sprzedawcy
Brak dostępnych przedmiotów dla tej kategorii
Zobacz także

Sprzedam:
Army Armament R612A Staccato C2 + dodatki
Gazowe
Dąbrowa Górnicza, Polska
850.00 zł

Sprzedam:
Army Armament R611-3A Staccato P + dodatki
Gazowe
Dąbrowa Górnicza, Polska
850.00 zł

Kupię:
Kupie magazynek colt 1911 green gaz WE
Gazowe
Chełmska 02, 00-714 Warszawa, Польша
1.00 zł

Sprzedam:
[Sprzedam] SWD A&K PDIK Mancraft (! OPIS !)
Gazowe
Barlinek, Polska
3600.00 zł

Sprzedam:
Magazynek do Glock 17 gen 5 WE GG
Gazowe
Bartoszyce, Polska
100.00 zł

Sprzedam:
WE m4 a1
Gazowe
Olsztyn, Polska
1800.00 zł
Trwa ładowanie...
Fraza wyszukiwania jest zbyt krótka. Fraza musi mieć minimum 3 znaki.











Komentarze