Sprzedam:
[Sprzedam] Body LR-300
Oferta dodana:
19-10-2026
Ważne do
19-03-2027
Lokalizacja
Barlinek, Polska,
Stan
Używany
Witam, Sprzedam body repliki LR-300 W body brakuje jednego pinu oraz przycisku bolt catch. W replice jest uszkodzony element w sprężynie powrotnej, mianowicie pęknięty jest element "pręt" tej konstrukcji widoczny na ostatnich zdjęciach. Oprócz tych mankamentów wszystko jest kompletne i gotowe na nowego właściciela. Więcej do zobaczenia na zdjęciach. Zapraszam do zakupu, Pozdrawiam !
Dostawa
Brak informacji
Sposoby płatności
Brak informacji
Inne przedmioty sprzedawcy

Sprzedam:
Patagonia Level 9 Combat shirt S/M
Mundur i odzież
Barlinek, Polska
750.00 zł

Sprzedam:
Patagonia Level 9 Field Shirt S/M
Mundur i odzież
Barlinek, Polska
750.00 zł

Sprzedam:
[Sprzedam] SWD A&K PDIK Mancraft (! OPIS !)
Gazowe
Barlinek, Polska
3200.00 zł

Sprzedam:
[SPRZEDAM} Pompka PCP Umarex z osuszaczem i składaną podstawą
Pozostałe
Barlinek, Polska
350.00 zł

Kupię:
{KUPIĘ} Ładownica na WOGi do Lifczika (Pas-B)
Oporządzenie
Barlinek, Polska
9999.00 zł

Kupię:
[KUPIĘ] Pałąk do słuchawek Peltor Comtac III Tac Sky, WADSN
Ochrona słuchu
Barlinek, Polska
999.00 zł
Zobacz także

Sprzedam:
[S] Magpul CTR oryginał, FDE
Części zewnętrzne
Sopot, Polska
250.00 zł

Kupię:
Kupię lunetę g36
Części zewnętrzne
Płock, Polska
1.00 zł

Sprzedam:
[S] Front M4A1 na DeltaRing od GP
Części zewnętrzne
Biedrusko, Polska
40.00 zł

Sprzedam:
[S] Front MK18 RIS II - 9,5" Czarny
Części zewnętrzne
Biedrusko, Polska
150.00 zł

Sprzedam:
LCT Replika tłumika ZDTK - 4PT 14 mm
Części zewnętrzne
Kraków, Polska
400.00 zł
Trwa ładowanie...
Fraza wyszukiwania jest zbyt krótka. Fraza musi mieć minimum 3 znaki.


![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/ecf0b3bb33795f58d486833e92ccf5ca.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/7b976e3c02cc332bcde67fca2ad8ff00.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/e527130b037137dbaa995d17a8eb4349.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/bdc302bde17bb178cc5c64eebe34a895.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/89567877591b6e68faf459f020f0d5ee.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/565fea20a57c164d50b697fe670c65f8.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/1e1c86b2daecef2ef80646eceb273b17.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/3437f82c5cf2735d324b876a828ce2ac.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/a4c01fb8348699b1dce169f9e575ac6d.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/ef990dc11f5b049f96188b5b116009d0.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/bdfabdc36d5e3a21fed6ec32125c5e38.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/700040f7dd4406a86fd5a140146a4057.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/3eaf6edd809b749ac020d4d36f0918b2.jpg)
![[Sprzedam] Body LR-300](/uploads/gallery/b7eb759921b9f94c945b01aa25a96c6d.jpg)






Komentarze