Ogłoszenie wygasło. Zaloguj się i użyj „Obserwuj” jeśli chcesz być powiadomiony o jego ponownym wystawieniu.
Sprzedam:
pso-1 pso posp lps pokrowiec
Oferta dodana:
06-12-2022
Ważne do
18-12-2022
Lokalizacja
Grabanów 8E, 21-500, Polska,
Stan
Używany
Bardzo solidnie wykonany pokrowiec na pso-1 i pochodne. Długość na klasycznego pso-1 z uchem. Zakończenia wzmocnione skórą. Kolor gruszkowy. lekkie przetarcia w miejscach położenia wieżyczek regulacji.
Dostawa
Paczkomat 15.00 zł
Sposoby płatności
Przelew (z góry)
Inne przedmioty sprzedawcy
Brak dostępnych przedmiotów dla tej kategorii
Zobacz także
Sprzedam:
Holosun HS507C OLD GEN Uszkodzony
Optyka
Poznań, Polska
550.00 zł
Sprzedam:
Holosun HS503GU
Optyka
Kościuszki 70, 61-892 Poznań, Polska
700.00 zł
Kupię:
Vortex sparc 2
Optyka
Kraków, Polska
99999.00 zł
Sprzedam:
Kolimator Theta Optics z podwyżką
Optyka
Lublin, Polska
120.00 zł
Sprzedam:
Luneta Strike Systems
Optyka
Górna, Łódź, Poland
190.00 zł
Sprzedam:
Celownik kolimator holograf Rusak 1994 oryginał
Optyka
Słupsk, Polska
350.00 zł
Trwa ładowanie...
Fraza wyszukiwania jest zbyt krótka. Fraza musi mieć minimum 3 znaki.
Komentarze