Sprzedam:
M920A AEROKNOX AX//15
Oferta dodana:
17-06-2024
Ważne do
29-09-2024
Lokalizacja
Łódź, Polska,
Stan
Używany
Witam mam na sprzedaż replikę od DE w stanie idealnym , była na dwóch scenariuszach. W zestawie wszystko to co na Taiwangun + wymieniona gumka na Maple Leaf ,sprężyna 120 daje celność na dobre 60 metrów + sprężyna do cqb 90. Sprzedaje bo w podobnym momencie przesiadłem sję na dmr. Gwarancja jeszcze jakies pół roku , dowód zakupu wszystko jest. Dla zdecydowanego dorzucam troszke szpeju.
Dostawa
Brak informacji
Sposoby płatności
Przelew (po odbiorze)
Gotówka (przy odbiorze)
Przelew (z góry)
Inne przedmioty sprzedawcy
Brak dostępnych przedmiotów dla tej kategorii
Zobacz także
Sprzedam:
Kupie ETU G&G uszkodzone Lub sam Przewód sygnałowy m4 tył
AEG/AEP/TW
Łódź, Polska
111.00 zł
Kupię:
[k] front ris l119a2 oraz inne graty
AEG/AEP/TW
Bydgoszcz, Polska
9999.00 zł
Sprzedam:
Repliki na sprzedaż M923A Tan, M4 Classic Army, AAP01 semi/auto
AEG/AEP/TW
Łapy, Polska
600.00 zł
Sprzedam:
Pas taktyczny Molle GTG
AEG/AEP/TW
26-800 Brzeźce, Polska
650.00 zł
Sprzedam:
AEG Custom M4 / body Mancraft / Gate, PDI, T238, FPS, PTS, Maxx
AEG/AEP/TW
Łódź, Polska
4500.00 zł
Sprzedam:
Scorpion EVO 3 A1
AEG/AEP/TW
Jelenia Góra, Polska
1100.00 zł
Trwa ładowanie...
Fraza wyszukiwania jest zbyt krótka. Fraza musi mieć minimum 3 znaki.
Komentarze