Od roku 2006 to cały czas ten sam poczciwy, trzystu-trzydziesto efpeesowy, jak z pudełka wyjęty M4. No trochę pomalowany, trochę pobijany, podrapany i zlany nie raz potem. No dobra, miał wymienioną lufę wewnętrzną jakoś po 4-5 miesiącach używania na Twist Barrel od Tanio Koby, chwilę później dorobił się M203. Całkiem niedawno zdjęty M203 i założony nowy front grip RIS od IMI Defence.

POLECANE

Kulki i zasilanie
22.06.2026
DYTAC SF 60rd czyli gazowy magazynek o pojemności 2 w 1
Nieoficjalna zapowiedź gazowego magazynka w powiększonym wydaniu.

Ogólne
22.06.2026
Zakaz noszenia broni
W dniach 24-26 czerwca w Gdańsku nie będzie można legalnie nosić broni.

Repliki GG/CO2/GBB
19.06.2026
Stark Arms SA-320 [Recenzja]
Propozycja Vega Force Company.





















