KONFEDERACJA WARCIAŃSKO-NOTECKA
Celem powstania konfederacji warciańsko noteckiej jest integracja środowiska graczy airsoftowych w naszym regionie, podniesienie poziomu bezpieczeństwa rozgrywek, a także ich urozmaicenie. Konfederacja skupia graczy zrzeszonych w ekipach a także osoby nie zrzeszone - wszystkich tych którzy cenią dobra zabawę.
KWN to nie tylko ludzie ale także organizowane wspólnie imprezy z ustalonymi limitami amunicji, limitami fps replik a także rozbudowanymi scenariuszami.
KWN to także możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, poznaniu miejsc i historii. Członkowie konfederacji również podnoszą swoje umiejętności nie tylko na polu airsoftowym, ale także życia codziennego.
Przynależność do KWN - jest dobrowolna i nie wymusza jakichkolwiek zmian w strukturze własnych ekip. Konfederacja sugeruje używanie ustalonych limitów amunicji, limitów fps, a także zachowania się po trafieniu i wymogów bezpieczeństwa w grze.
[b]Aktualne ekipy członkowskie:[/b]
4(FUN) Mercenaries
74 Kompania
ASG CAT
Bezbronni
Black Hawk
BSASG
Czyste Niebo
K-PAR
KAST
K.S Viking
Lovat-Raven Scouts
PSBASG
Semper Fi
SRU
Szara Piechota
Widmo
Wolfpack
Członkowie
+96
Dodaj użytkownika
Wybrany użytkownik:
Ta akcja jest nieodwracalna. Aby kontynuować wciśnij przycisk USUŃ, aby przerwać - ANULUJ.
POLECANE

Kulki i zasilanie
22.06.2026
DYTAC SF 60rd czyli gazowy magazynek o pojemności 2 w 1
Grzegorz Woźnica
Nieoficjalna zapowiedź gazowego magazynka w powiększonym wydaniu.

Ogólne
22.06.2026
Zakaz noszenia broni
Michał Krzemiński
W dniach 24-26 czerwca w Gdańsku nie będzie można legalnie nosić broni.

Repliki GG/CO2/GBB
19.06.2026
Stark Arms SA-320 [Recenzja]
Grzegorz Woźnica
Propozycja Vega Force Company.







