Loading...

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Reklama i współpraca

Czym jest WMASG?

Jesteśmy pierwszym i głównym portalem airsoftowym w Polsce. Skupiamy wokoło siebie środowisko airsoftowe w Polsce. 


Misja

Naszą domeną i misją jest pozostawanie do końca wiarygodnym i rzetelnym źródłem informacji dla osób korzystających naszego serwisu.


Załoga

Dzięki zebranemu doświadczeniu od roku 2001 udało nam się stworzyć zespół fachowców o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w branży airsoftowej, ale co najważniejsze, przede wszystkim pasjonatów.


Publikacje

Nasze artykuły i testy są przygotowywane skrupulatnie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na to co rzeczywiście jest istotne dla airsoftowca. Staramy się być zawsze tam gdzie dzieje się coś wartego uwagi. Obecni jesteśmy na wszystkich ważnych imprezach w kraju, ale bywamy również na imprezach zagranicznych. Częste newsy publikowane na łamach WMASG informują naszych użytkowników o tym co jest najważniejsze w światku airsoftowych w kraju i za granicą.

Dokładamy także starań, aby nasze publikacje, zarówno tekstowe, jak i wideo były tłumaczone język angielski.

 

Warte wyróżnienia

Społeczność - baza danych ponad 40 000 użytkowników i zorganizowanych grup połączona z prezentacją na mapie Polski.

Testy - rzetelne testy replik, oporządzenia i innego wyposażenia napisane przez użytkowników i naszą redakcję

Forum - największe w Polsce forum o tematyce airsoftowej z podziałem na wiele tematycznych kategorii dla zaawansowanych airsoftowców i sekcją przeznaczoną dla bardzo początkujących graczy.


Współpraca

Zachęcamy do współpracy. Współpracujemy z najlepszymi w branży fachowcami i firmami w kraju i za granicą. Podejmując z nami współpracę zapewniają sobie Państwo możliwość zaprezentowania swojej firmy i oferty największej w Polsce społeczności airsoftowej.


Proponujemy rodzaje współpracy:

- reklama odpłatna na wielu polach reklamowych,

- jednorazowy test produktu,

- stała współpraca na płaszczyźnie testowania produktów,

- wymiana banerowa i wzajemna promocja.

 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa możliwość podjęcia współpracy z naszym portalem, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem: reklama@wmasg.pl

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner