Sprzedam:
STALOWA Pokrywa zamka AKSU E&L ASG
Oferta dodana:
18-06-2024
Ważne do
31-07-2024
Lokalizacja
Kraków, Polska,
Stan
Używany
Mam na sprzedaż części i akcesoria do replik ASG Pokrywa zamka pochodzi z rozbiórki repliki AKSU firmy E&L System montażowy - E&L Przedmiot w 100% wykonany ze STALI ! Stan jak na zdjęciach
Dostawa
Brak informacji
Sposoby płatności
Brak informacji
Inne przedmioty sprzedawcy
Sprzedam:
Repliki, części, akcesoria itd. 135 ofert na licytacji od 1zł BCM !!!!!
AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
1.00 zł
Sprzedam:
Części AKM CM.048 CYMA
Części zewnętrzne
Kraków, Polska
100.00 zł
Sprzedam:
Części AK74 AKM AKSU Double Bell/ BOYI ASG
Części zewnętrzne
Kraków, Polska
300.00 zł
Sprzedam:
Replika karabinka PRK9L
AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
1000.00 zł
Sprzedam:
Replika karabinka ASG AK EL-74 MN Essential
AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
750.00 zł
Sprzedam:
Replika AKM E&L 2-ga generacja !
AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
900.00 zł
Zobacz także
Sprzedam:
Kupie ETU G&G uszkodzone Lub sam Przewód sygnałowy m4 tył
AEG/AEP/TW
Łódź, Polska
111.00 zł
Kupię:
[k] front ris l119a2 oraz inne graty
AEG/AEP/TW
Bydgoszcz, Polska
9999.00 zł
Sprzedam:
Repliki na sprzedaż M923A Tan, M4 Classic Army, AAP01 semi/auto
AEG/AEP/TW
Łapy, Polska
600.00 zł
Sprzedam:
Pas taktyczny Molle GTG
AEG/AEP/TW
26-800 Brzeźce, Polska
650.00 zł
Sprzedam:
AEG Custom M4 / body Mancraft / Gate, PDI, T238, FPS, PTS, Maxx
AEG/AEP/TW
Łódź, Polska
4500.00 zł
Sprzedam:
Scorpion EVO 3 A1
AEG/AEP/TW
Jelenia Góra, Polska
1100.00 zł
Trwa ładowanie...
Fraza wyszukiwania jest zbyt krótka. Fraza musi mieć minimum 3 znaki.
Komentarze