Loading...

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

FortASG - imprezy ASG z klimatem

Jaszczurowa 25, Jaszczurowa, Małopolskie
Area for airsoft gun (paid)
0 osób

FortASG to jedna z pierwszych w Polsce profesjonalnych aren  do rozgrywek ASG ! Cały teren rozgrywki jest położony między 650 a 800  m.n.p.m. ! To jedyny  tak wysoko położony teren w Polsce z  uwodzicielskim widokiem na Babią Górę oraz przy dobrej widoczności na  Tatry !


FortASG  to profesjonalnie przygotowana baza wojskowa z centrum dowodzenia,  wartowniami i innymi elementami nadającymi jej niepowtarzalnego klimatu,  obóz wojskowy, bunkry w lasach, baza partyzantów i ponad 25 hektarów  terenu gry ! Cały czas się rozwijamy. FortASG to dla nas pasja.

To nie tylko pieniądze, choć te są ważne, bo bez nich nie byłaby  możliwa jakakolwiek inwestycja w teren. Dla Nas FortASG to nie tylko  fascynacja wojskiem i militariami. To realizacja najskrytszych marzeń.

Z uwagi na stopień trudności naszego terenu, Gracze ochrzcili go  mianem – „Góra Morderca”. Bez wątpienia nie jest to teren dla laików  oraz dla osób o słabej kondycji fizycznej. Liczne wzniesienia, załamania  terenu, strome zbocza. Wszystko to sprawia, że jest to teren dla osób  lubiących wyzwania ! Zmierz się z nimi, sprawdź swoje możliwości,  przeżyj przygodę ! 

Jako jedni z nielicznych w Polsce, przygotowaliśmy dla naszych Graczy  profesjonalny OFF GAME z miejscami do siedzenia dla ponad 90 osób ( w  tym dla 50-ciu pod zadaszeniem ), który otrzymał zabawną nazwę „San  EscoBAR” ( wymyślona przez jednego z Uczestników zlotów ). Możecie na  OFF-ie zamówić zimny lub gorący napój lub zjeść jedno z pysznych dań  przygotowanych tylko z najlepszych składników. Dodatkowo zawsze na  OFF-ie można napić się darmowej kawy, herbaty i wody oraz przede  wszystkim rozkoszować się uwodzicielskim widokiem na Babią Górę z  naszego tarasu ! Dodatkowo dysponujemy zapleczem sanitarnym ( toaleta z  bieżącą ciepłą wodą ). W niedalekiej przyszłości planujemy wybudować  kabinę prysznicową do użytku dla Graczy ( za niewielką dopłatą ). 

Zapraszamy na naszą stronę  www.fortasg.pl .

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner