Reklama

Silver Wing 6 New Enemy 45h

Larp z elementami airsoftu 26.04.2019 Kujawsko-pomorskie, Toruń

Gra Terenowa  Silver Wing jest typem rozgrywki Mil-LARP.

 Military Live Action Role Playing – czyli Militarną grą, w której bardo  dużą wagę przykładamy na wcielanie się w postacie które odgrywamy.   Jest to połączenie MIL-SIM’a czyli symulacji militarnej, w której  wykonujemy zadania w drylu wojskowym  z dynamiczną rozgrywką w której  wykonujemy zadania i wczuwamy się w klimat panującego uniwersum. Można  wcielić się w rolę bezwzględnego najemnika,  zbetoniałego żołnierza,  wędrującego handlarza lub cywila we wiosce ogarniętej chaosem.

Silver  Wing 6 : New Enemy jest kolejną odsłoną gry terenowej pełnej szybkich,  dynamicznych zwrotów akcji oraz przepełnionej humorem gry  role=play’owej. Uniwersum gry jest osadzone w czasie rzeczywistym w  fikcyjnym państwie Kebabistan ogarniętym konfliktem zbrojnym .  Stronami   konfliktu są:Murika, Bojownicy Kebabistanu, Najemnicy PMC Parasoll  Corp, Surrsja,Cywile.

Murika – żołnierze misji stabilizacyjnej  wysłanych w celu utrzymania pokoju, zabezpieczenia dostaw wody, prądu  oraz odbudowy zniszczonego wojną domową państwa. Dzięki rozbudowie  infrastruktury chcą zdobyć jak najwięcej wpływów w bogate zboża ropy na  terenie Kebabistanu, oraz promują marketingową ekspansję swoich  produktów na nowo tworzącym się rynku zbytu.

Bojownicy Kebabistanu są  to fanatycy religijni, którzy sprzeciwiają się przebywaniu wojsk Muriki  na ich terenie, uznają ich jako okupantów i robią wszystko aby  przeszkodzić im w osiągnięciu ich celów.

Najemnicy PMC Parasoll  Corporation to zgraja  bezwzględnych ludzi, którzy mają tylko jedno  pragnienie- wzbogacić się na trwającym konflikcie. Znajdują się w  miejscach w których nie można wysłać żołnierzy i wykonują zadania „po  cichu „.

Wszystkiemu temu przygląda się Surrsja, która zaopatruje  Wojowników Kebabistanu w Broń, amunicję i materiały uprzykrzające pracę  Muriki. Wspomagają i opłacają Parasoll Corp i za ich pośrednictwem  wydobywają surowce do produkcji  broni chemicznej, oraz podobnie jak  Murika chcą mieć swoje wpływy w bogatych złożach ropy naftowej.

Ostatnią  stroną są cywile we wiosce Kath-arz-nkach, żyjących spokojnym życiem  uwikłani w sieci wpływów wszystkich stron, to oni mogą najwięcej stracić  lub zyskać w całym tym sporze.


A ty? Po której stronie się znajdziesz?

Wybierz stronę, wybierz mądrze.


Silver Wing  6 :  NEW ENEMY 45h

Lokalizacja:  Katarzynka Toruń

53.044541, 18.636293

26-28.04. 2018


26 kwietnia 10:00 - 13:30 Rejestracja

26 kwietnia 14.00 – ODPRAWA

26 kwietnia 15.00 – START GRY

28 kwietnia 12:00 – KONIEC GRY

28 kwietnia 13.00 - ODPRAWA KOŃCOWA, LOSOWANIE NAGRÓD


Planowany  późniejszy przyjazd na grę po zakończeniu rejestracji (np.  w sobotę)  jest dozwolony jednakże należy to zgłosić organizatorowi mailowo minimum  7 dni przed terminem rozpoczęcia gry pod rygorem nie dopuszczenia do  rozgrywki.  Organizator poda godzinę oraz warunki przystąpienia do gry  takim osobom /teamom.Gra  odbędzie przy zapisach min. 100 osób.

NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH

Maksymalna nieprzekraczalna liczba graczy to 200 osób.


Pośród graczy, którzy wykonają misje indywidualne oraz LARP rozlosowane będą nagrody ufundowane przez naszych Sponsorów.

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, oraz bilet.

Gra będzie posiadała ubezpieczenie OC.


ZAPISY NA stronie silver-wing.pl 

od 10 grudnia 2018r. godz. 20.00 do 5 stycznia 2019r. godz 20:00


Uczestnictwo – Składka na grę:


PMC

100zł UCZESTNICY ZAPROSZENI DO FRAKCJI PRZEZ ORGANIZATORA

MAX 15OS.


Kebabistan

95zł  PIERWSZE 20 OSÓB

100ZŁ KOLEJNE 10 OSÓB

110ZŁ KOJELNE 10 OSÓB

115ZŁ OSTATNIE 15OSÓB

MAX- 55OS.Murika i Surrsja

110Zł  PIERWSZE20 OSÓB

120ZŁ KOLEJNE 50 OSÓB

130ZŁ KOLEJNE 40 OSÓB

140ZŁ OSTATNIE 20 OSÓB

MAX 130OS. Po 65s na stronę.


Lista kolejności zapisów będzie publikowana co dwa dni ok. godz. 21 do mementu zakończenia rejestracji. na www.facebook.com/silverwingasg oraz na forum kpasg.net 


SILVER  WING 6 NEW ENEMY TO GRA NON PROFIT – JAKO ORGANIZATORZY NIE CZERPIEMY  KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH Z TYTUŁU ORGANIZACJI, A SKŁADKA JEST W CAŁOŚCI  PRZEZNACZANA NA ORGANIZACJĘ GRY.


Składka na grę zaowocuje dużą ilością atrakcji urozmaicających grę tj:

Namioty,  pojazdy, TOITOI , pakiet socjalny, ubezpieczenie, zabezpieczenie  techniczne, paliwo do pojazdów, zbudowanie baz, oraz opłatami  manipulacyjnymi.

Jeżeli komuś to nie odpowiada, nie zmuszamy do uczestnictwa.
Fabuła Gry

Kolejny raz w Kebabistanie  zbierają się ciemne chmury konfliktu zbrojnego.

Po  ubiegłorocznych wydarzeniach Wojska Muriki i Sprzymierzone siły  Koalicyjne zaprowadziły względny spokój na parę miesięcy w prowincji  Kath-arz-nkah. Bojownicy Kebabistanu dzielnie trwają w swoim oporze i  mimo klęski podczas ataku na Bazę Camp White Falcon utracili swoje  moździerze oraz armatę altyleryjską. Udało się złapać kilkunastu  bojowników i są oni obecnie przetrzymywani w więzieniu Namoguanto.  Wojska Muriki zdołały odbudować linie zabezpieczające prąd. Odbudowali   również  główny szlak komunikacyjny - autostradę ShZ-L1, przy której  znaleziono kilka min pułapek, na szczęście nie uległy one zniszczeniu.  Wojska Muriki korzystają z usług Parasoll Corp przy zabezpieczeniu  kluczowych instalacji takich jak Skład Paliwa oraz innych ważnych  budynków infrastruktury technicznej. Całej sytuacji przygląda się  Agentura w Le Crehkmle'u stolicy Surrsji.

Prezydent Platimir Vlutin  podjał decyzję o pomocy Sił koalicji Muriki  "Zielonymi Ludzikami" czyli  misją  charytatywną. Widziano Transport około 50 białych ciężarówek , w  których przewożono sprzęt do "pomocy ludności cywilnej". Całośc jednak  przykuwa uwagę instytucji międzynarodowych, które uważają że w  ciężarówkach nie tylko nie ma sprzętu humanitarnego ale transportowana  jest amunicja i broń. W całość tych transportów zamieszana jest Parasoll  Corp, którą niedawno widziano w nieodległej Brombergii. Wywiad Al  Taviv'u DASOM przekazał film, na którym udokumentowano transport  materiałów i broni chemicznej w operacji pod kryptonimem Vistula Wind.

Kolejny  raz sytuacja w Kebabistanie staje się napięta. Platimir Vlutin  stanowczo zaprzecza żeby jakiekolwiek  działania zbrojne miały miejsce.  Ostrzega że w przypadku wkroczenia Komisji Badań Zagrożeń Chemicznych do  Ambasady Surrsji nie zostanie to bez odpowiedzi.

Czy kolejny raz te bogate w ropę piaszczyste tereny spłyną krwią ?


ATRAKCJE

W grze będzie będą brać pojazdy militarne, zaprezentowana zostanie wystawa z Muzeum Wojskowego z Bydgoszczy

Każdy gracz w zależności od swojego zaangażowania będzie mógł brać udział w losowaniu zagród od sponsorów.


Elementy infrastruktury

Wyznaczone  będą 3 bazy oraz Wioska. Zabezpieczone będą ogrodzeniową siatką z  elementami do budowy umocnień typu siatki maskujące, plandeki, stogi  siana, podesty wartownicze.

W grze zostanie wykorzystanych wiele artefaktów urozmaicających rozgrywkę typu:

-zegary zliczające czas i generujące punktację przy przejmowaniu określonych lokalizacji

-  system niszczenia pojazdów [w pełni funkcjonalna armata strzelająca na  odległość do 70m] oraz inne dostarczone przez organizatora

-system atakowania baz typu moździerze [ strzelające na odległość ok 50-60m ]

-infrastruktura typu punkty NPC [ medyk, rusznikarz itd ]

Na  terenie gry znajdują się różne instalacje pełniące rolę infrastruktury w  grze. Nie należy ich przestawiać, niszczyć i pod żadnym pozorem  zabierać instrukcji. Należy podążać zgodnie ze wskazówkami na nich.  

Niektóre  są nieruchome, niektóre należy przenieść np: skrzynia. Należy obnosić  się z każdym artefaktem jak z "jajkiem" gdyż niektóre elementy mogą być  bronią chemiczną. W przypadku kontaktu z ziemią - upadku artefakt  zostaje zniszczony i należy postępować zgodnie z instrukcją np: w  przypadku zniszczenia pojemnika z gazem obezwładniającym udajemy się do  medyka w ciągu 30min, gdyż jesteśmy poparzeni brak natychmiastowego  leczenia skutkuje poważnymi obrażeniami i śmiercią. Zadaniem każdej z  drużyn jest odnalezienie artefaktów oraz zabezpieczenie ich we własnej  Bazie poprzez przetransportowanie  lub dostarczenie we wskazane miejsce -  opisane w miejscu znalezienia.

Przenoszenie elementów w grze

Podczas  przenoszenia elementów infrastruktury / artefaktów gracz nie może  strzelać. Trafiony gracz porzuca artefakt  w miejscu trafienia.  Świąteczne Artefakty nie są bezpieczne w Bazach – przeciwnik może je  wykradać. Należy je składować w wyznaczonym miejscu w bazie, nie można  ich chować, zakopywać itd.!Zabezpieczenie socjalne

Dla graczy zostanie wybudowane miejsce socjalne osłonięte od wiatru/deszczu i zadaszone.

Zapewnione  będzie miejsce ze stołami i ławami z wyznaczonymi strefami z  możliwością zagotowania wody na kuchenkach gazowych oraz do odpoczynku.

TYLKO w tym miejscu będziecie mogli używać kuchenek gazowych.

W żadnym innym miejscu nie wolno rozpalać ognia/ kuchenek, pod rygorem usunięcia z rozgrywki..

Zapewnione zostaną mobilne sanitariaty typu TOI TOI.


Na terenie gry podczas rozgrywki obowiązuje całkowity zakaz spożycia napojów alkoholowych oraz zażywania środków odurzających.Wioski pilnować będą PMC.

Wejście tylko z repliką z wypiętym magazynkiem. Teren w około wioski jest zaminowany, możliwe podejście tylko od jednej strony.

Zadaszone respy - odporne na warunki atmosferyczne.

Strefa socjalna - możliwość zagotowania wodywypicia ciepłej herbaty, odpoczynku,załatwienia paru spraw z NPC.s


Pojazdy

Udział w rozgrywce będą brały samochody terenowe typu UAZ

oraz "Tim Tank" -replika BRDM

oraz

Pojazd wojskowy - Niespodzianka.

Ujawnimy ją i wdrożymy do gry przy zapisie minimum 150 osób.

Niespotykany wcześniej na żadnej imprezie ASG w Polsce!

Jeśli chcesz zgłosić pojazd do uczestnictwa w grze napisz do nas.


Nocleg

Nocleg we własnym zakresie w miejscach wyznaczonych przez Organizatora.

UWAGA

Obowiązuje  zakaz rozpalania ognisk, oraz używania otwartego ognia [ typu kuchenki  gazowe, ogniska, grille ] wyznaczone zostanie miejsce socjalne. Nie ma  możliwości nocowania poza strefami wyznaczonymi, lub w hamakach. Nocleg  tylko i wyłącznie w miejscach wyznaczonych pod rygorem usunięcia z  rozgrywki.

W lesie nie wolno naruszać ściółki ani kopać w ziemi!


Nocleg na Silver Wing 6


Dostępne możliwości :

1. Spanie w offzonie położonej przy wiosce Szacha - terenie wyłączonym z gry

2. Spanie in game w zależności do jakiej frakcji należysz: w bazie Murik, Bazie Surrsjii lub Obozie Kebabistanu


Obszary  noclegowe są ograniczone, nie rezerwujemy miejsc - decyduje  pierwszeństwo przybycia. Obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego  ognia- nawet kuchenek.

Nie ma możliwości nocowania poza strefami  wyznaczonymi, lub w hamakach. Nocleg tylko i wyłącznie w miejscach  wyznaczonych pod rygorem usunięcia z rozgrywki.


Osoby chętne do wcześniejszego przyjazdu zapraszamy w czwartek 25 marca od godziny 15.00.


Proszę  odpowiednio się przygotować i dostosować umundurowanie i wyposażenie do  aktualnych warunków atmosferycznych we własnym zakresie.
WYMAGANIA WOBEC UCZESTNIKÓW

•obowiązkowo ochrona oczu

•kulki biodegradowalne

•kamizelka odblaskowa "oczojebna"

•bandaż[ pocięty na 2 kawałki do opatrzenia ran ]

•czerwone światełko -do oznaczenia trupa podczas działań nocnych

•zapoznanie, podpisanie i przestrzeganie regulaminu, zasad bhp PASG oraz fair-play.

•odpowiednia stylizacja

•dobry humor :)

Brak jednego z powyższych elementów uniemożliwia udział w grze

Gracz nie zostanie dopuszczony do udziału w rozgrywce !

Obowiązkowo każdy z graczy musi posiadać:

- atestowaną  ochronę oczu,

- kamizelkę odblaskową


Organizator  zastrzega sobie prawo odmówienia uczestnictwa lub wyproszenia z gry  osób nieprzestrzegających zasad rozgrywki i/lub tzw. Prawa ASG.

NALEŻY PAMIĘTAĆ:

z odległości mniejszej niż 5m nie strzelamy

respektujemy zasady PIF-PAF

STRZELAMY Z ROZSĄDKIEM


Moderatorzy

Organizator wyznaczy sędziów którzy będą rozstrzygać ewentualne spory.

Nie będą specjalnie oznaczeni, posiadać będą identyfikator z numerem seryjnym.

 Zdanie sędziego i organizatora jest ostateczne, organizator zastrzega  sobie prawo do usunięcia uczestnika z gry w przypadku stwierdzenia  naruszenia regulaminu, zasad bhp, lub zasad fair play.


Strony konfliktu:

Murika  - tylko i wyłączni e pełen mundur kamizelka+ hełm. Pełne umundurowanie i  wyposażenie. Kamizelki: typu IBA, aav Febe, jpc, zabudowane.  

Mundury: Piaskowe typu coyote, desert, tropentarn, camorrom,multicam,MTP,pantera pustynna, ddpm.

Nakrycia głowy – hełmy,Bonnie haty, czapki z daszkiem ZAKAZ arafatek i pakoli i czarnych czapek


Kebabistan- pełna stylizacja typu brody, ubrania cywilne.

Mundury – camo-mix tj. ZAKAZ jednolityego kamuflażu,

Kamizelki typu :chest rigi,Zakaz zabudowanych kamizelek typu IBA, aav Febe, jpc ,

Nakrycia głowy : pakole, arafatki


Surrsja- Pełne umundurowanie i wyposażenie

Mundury Zielone: typu wz93, pencott, atacs fg, wszelkie rosyjskie. Kamizelki: typu IBA, aav Febe, jpc, zabudowane.  

Nakrycia głowy – hełmy,Bonnie haty, czapki z daszkiem ZAKAZ arafatek i pakoli i czarnych czapek


PMC - Parasoll CORP.czarna czapka, czarna bluza, spodnie dowolne, kamizelki dowolne

Neutralna Wioska –gracze NPC

Ambasadorzy Surrsji [ organizatorzy nie biorący bezpośrednio udziału w grze poza moderacją, nie sprzyjają żadnej ze stron]


Zadania stron:

Murika - 80% strzelania, 20% LARP Ochrona infrastruktury, utrzymanie porządku w miasteczku i terenach przyległych.

Kebabistan - 60% strzelania, 40 % LARP Atakowanie sił okupacyjnych, działania partyzanckie

Surrsja - 80% strzelania, 20% LARP, zaognianie konfliktu dbanie o własne szemrane interesy

PMC-  30% strzelania, 70% LARP, frakcja przyjazna wojownikom Kebabistanu.  Sprzedawczyki, dorobkiewicze, banda szumowin, które są w tym konflikcie w  jednym celu - dorobić się.

1.Ochraniać Szacha Mohameda

2.Pilnować porządku we wiosce,

3.Wykonywać zadania zlecone przez Szacha Mohameda

4.Nie angażować się w konflikt pomiędzy stronami, odpowiadanie ogniem dopiero po zaatakowaniu

Ambasada Surrsji

Surrsja  ma swoich agentów na całym świecie, jest supermocarstwem i wiele państw  jest zależnych ekonomicznie oraz politycznie od układów z Surrsją.  Dlatego Ambasady Surrsji są zlokalizowane w każdej bazie oraz we wiosce.  Są autonomiczne i nikt spoza ambasadorów nie ma prawa tam wejść.

Ambasada  Surrsji pełni rolę NPC - i jest formą moderacji dla organizatorów. Jest  to sprawdzony system, dzięki któremu możemy się komunikować z dowódcami  by w pełni reagować i moderowac grę. Ambasadorzy są nieśmiertelni,  zatem strzelanie do nich nie ma sensu i jest karalne pouczeniem lub w  skrajnym wypadku wyproszeniem z rozgrywki.

Ambasadorzy dysponują  pojazdami  przy tym standardową bronią – długą oraz krótką. Wchodzą do  każdej bazy bez przeszukania, bo wchodzą do autonomicznej ambasady.  Spokojnie nie działają na szkodę lub na zysk którejkolwiek ze stron  konfliktu.

Przejazdy techniczne organizatorów

Każdorazowo pojazd z  przejazdem organizacyjnym jest nieśmiertelny i z włączonymi światłami  awaryjnymi  NIE WOLNO DO NIEGO STRZELAĆ. Złamanie tego zakazu skutkuje  wykluczeniem z rozgrywki. Ambasadorzy mają na pokładzie broń, jednakże  bardzo rzadko decydują się na jej użycie, jeśli już to celem aktywnej  moderacji -ustalenia szczegółów rozgrywki, reakcji na wydarzenia w grze,  roznoszenie artefaktów lubreagowania na łamanie regulaminu. Czasem  używany jest do przepłoszenia uczestników w przypadku zbyt długiego  zalegania na jednym punkcie. Spokojnie zazwyczaj strzelają obok, po to  by nastraszyć lub zmusić do zmiany miejsca i ruchu w danym kierunku.


Wioska

Gracze  NPC – są to gracze LARPowi, rozdają zadania do wykonania dla  uczestników. Posiadają bardzo dobrą znajomość terenu oraz miejsc na  całym terenie gry. Ich pomoc ,może być kluczowa aby wykonać niektóre  misje. Posiadają wiedzę o misjach dodatkowych, o różnych istotnych  szczegółach. Gracze NPC są nieśmiertelni. Nie wolno do nich strzelać,  próbować pojmać lub zabić. Są z ramienia organizatora, więc są również  moderatorami w grze. Można do nich zgłaszać wszelkie uchybienia i  nieścisłości w zachowaniu graczy lub w rozgrywce.

Szach Abdullach  Stonch jest najważniejszą osobą we wiosce  [NPC ] Wyznacza on zadania,  polecenia osobom, które chcą aktywnie brać w grze typu LARP. Od  wypełniania jego zadań zależy nastawienie wioski do stron konfliktu.  Może być przyjazne, neutralne lub wrogie. We wiosce znajduje się medyk,  rusznikarz. Szach posiada wiedzę na temat wielu zdarzeń które dzieją się  w rejonie. Może w znaczący sposób pomóc lub utrudnić grę stronom  konfliktu. Może użyczyć swoją osobistą straż jaką jest PMC Parasoll  Corp. Sam Szach jest „nieśmiertelny” i pełni istotną funkcję w grzę  jeśli chce będzie mógł zrespić we wiosce oraz poza niąograniczona liczbę  graczy. Przywilej limitowanego respienia we wiosce można otrzymać w  zamian za wykonanie misji Szacha Falafela.


System Leczenia

Gracz  w momencie trafienia krzyczy "dostałem", kuca lub siada i oczekuje na  pomoc medyczną w ciągu 5 minut. Jeśli jest już opatrzony bandażem przez  medyka udaje się bezpośrednio na Respawn. Ranny gracz, [ po pierwszym  postrzale ] tj. oczekujący na pomoc, nie może się poruszać ani strzelać,  zachowuje jednak możliwość komunikacji z drużyną. Mile widziane jest  "granie larpowe" czyli krzyki,  wołanie o pomoc. Jeśli ktoś chce i  potrafi może udawać np: drgawki utratę świadomości. Pamiętajmy że jest  to LARP. Limit maksymalnego czasu oczekiwania na medyka- 5minut. Jeśli  żaden z medyków nie dotrze w wyznaczonym czasie uznaje się że gracz  wykrwawił się.

Nie ma możliwości opatrywania się samemu, lub poprzez osobę nie wyznaczoną. Opatruje tylko medyk, zatem dbajcie o niego.

Sposób leczenia

Leczenie  polega na opatrzeniu miejsca postrzału rannego gracza bandażem, w  pierwszej kolejności z ekwipunku gracza, jeśli go nie ma dobrowolnie wg  uznania  będącego na wyposażeniu medyków.  Medyk może odmówić pomocy  medycznej w przypadku braku przez gracza opatrunku. Medycy mogą się  leczyć wzajemnie, ale medyk nie może uleczyć sam siebie!


Postępowanie w przypadku trafienia:

1  postrzał - wymaga leczenia przez medyka - dokładne bandażowanie rannej  kończyny, torsu lub głowy w zależności od postrzału. Bandażowanie musi  trwać minimum 10 sekund. Należy pamiętać że to gra typu LARP, więc mile  widziane aktorstwo ze strony medyków typu uspokajanie, oraz ze strony  osoby postrzelonej.

2 postrzał [ min po upływie 5 sekund ] śmierć-  resp. 1 godzina liczona od momentu przybycia na teren respawnu.


Medycy  : Każda z drużyn zobowiązana jest wyznaczyć określoną przez  organizatora grupę medyków, tzn 1 medyk na 5 osób. Każdy uczestnik jest  zobowiązany posiadać minimum jeden bandaż, który służy do owinięcia  kończyny w przypadku 1 postrzału, przy drugim schodzi na respa.


limit fps : Limity FPS:

- 0-350fps (CQB), ogień pojedynczy, brak limitów dystansowych

- 0-450fps (SZTURM), ogień ciągły, burst, minimum 10m dystansu od przeciwnika,

- 0-550fps (WSPARCIE), ogień ciągły, minimum 10m dystansu od przeciwnika + wymagana replika boczna,

-  0-650fps (SNAJPER/DMR), fizycznie zablokowany ogień pojedynczy /  cztero- lub dwu-takt, minimum 25m dystansu od przeciwnika + wymagana  replika boczna.

Informujemy, że repliki będą sprawdzane wyłącznie na kulkach dostarczonych przez organizatora (0,20g G&G).


Magazynki

-  Preferowane magazynki Real-Cap / Mid-Cap. Niedozwolone jest stosowanie  magazynków podkręcanych elektrycznie lub poprzez tzw. “żyłkę” za  wyjątkiem pełnowymiarowych replik wsparcia m.in. M249, M60, PKM.

Ograniczenia amunicji:

brak, doładowywanie w strefach  amunicyjnych typu bazy / NPC

Cicha  śmierć : TAK - poprzez podejście na odległość mniejszą niż 2m położenie  ręki na ramieniu i wypowiedzenie słów"nie żyjesz". Pamiętajmy gramy  fair, jeśli zostaliśmy zaskoczeni lub oszukani - nasza strata, ale  grajmy i bawmy się uczciwie. Osoba martwa schodzi, informuje o trafieniu  po 10 sek, " "DOSTAŁEM" lub po 20 metrach by nie zdradzić osoby  atakującej.

Jeśli jednak znajdujesz się bardzo blisko ale nie chcesz  strzelać gdyż uważasz że możesz wyrządzić krzywdę strzel 1 raz w nogi  lub buty  ewentualnie w ziemię, tylko pamiętaj by wybrać teren tak by  nie doszło do rykoszetu.

Ogień sojuszniczy: TAK

Rykoszety: TAK

W czasie gry należy zachować wzmożoną ostrożność z racji możliwego prawdopodobieństwa wystąpienia cywili.

Pirotechnika: absolutny zakaz/ Pirotechnikę może wykorzystać organizator podczas działań nocnych przy oprawie scenariusza.

Ograniczenia  wiekowe:+18 [ 16 ze zgodą rodziców ] Dopuszczamy graczy od 16 roku  życia po wcześniejszym kontakcie z organizatorem i wyłącznie z poniższą  zgodą: http://bit.ly/gsb-zg, inne formy nie będą honorowane! Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji pełnoletności uczestników bez w/w zgody.

Niebezpieczeństwa

Organizator  nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne ubytki na zdrowiu, każdy z  uczestników powinien zachować wzmożoną ostrożność. Teren gry jest  niebezpieczny (mogą  występować :nieoznakowane lub oznakowane dziury w  lesie, drut kolczasty, wystające pręty zbrojeniowe, potłuczone szkło,  inne elementy zagrażające zdrowiu)

Każdy uczestnik zobowiązany jest  podpisać regulamin podczas rejestracji- potwierdzając tym samym zgodę na  warunki zawarte w regulaminie.

Każdy uczestnik podczas gry jest zobowiązany przeczytać i  podpisać regulamin- dzięki czemu uzyskuje ubezpieczenie podczas gry.

Wyposażenie i umundurowanie

Prosimy  uczestników o zabezpieczenie się na ewentualność nagłego pogorszenie  pogody - tak, aby gra nie musiała zostać z tego powodu przerwana! Proszę  dostosować umundurowanie i wyposażenie w taki sposób aby wytrzymać  pełny czas gry.

Opuszczenie terenu gry

Każdorazowo chęć  opuszczenia terenu gry przez uczestnika powinna być zgłaszana  organizatorowi Przed zapisaniem się do gry prosimy o zarezerwowanie  sobie czasu tak, by nie opuszczać gry przed jej końcem psując tym samym  balans i jakość rozgrywki. W przypadku sytuacji wyjątkowej przed  opuszczeniem terenu prosimy o kontakt z organizatorem!

Planowany  późniejszy przyjazd na grę po odprawie rozpoczynającą grę (np.  w  soboty) jest dozwolony jednakże należy zgłosić organizatorowi mailowo  minimum 7 dni przed terminem rozpoczęcia gry pod rygorem nie  dopuszczenia do rozgrywki.  Organizator poda godzinę oraz warunki  przystąpienia do gry takim osobom - teamom.

Author:
Paulus
Organizer:
Paulus, Piana
Registration Login
Reklama