Operacja MANGUSTA 14

Strzelanki 05.04.2019 Świętokrzyskie, Rączki

W dniach 5-7 kwietnia 2019 roku odbędzie się coroczna impreza urodzinowa Grupy BAT Łódź - Operacja MANGUSTA XIV


Jak zawsze największy nacisk kładziemy na dobra zabawę, wyłącznie w przyjacielskiej atmosferze. Impreza ma charakter zamkniętego spotkania towarzyskiego wyłącznie dla zarejestrowanych i przyjętych przez BAT Łódź Ekip airsoftowych.


Miejsce Manewrów: tereny Przedborskiego Parku Krajobrazowego

Miejsce zbiórki i imprezy: Stanica Harcerska w Białym Brzegu

Dzień strzelanki: sobota, 6 kwietnia 2019 roku. Rozpoczęcie działań o godzinie 10:00, zakończenie o godzinie 15:00.

Wiek uczestników: z uwagi na charakter imprezy, wyłącznie Osoby pełnoletnie. Nie interesują nas poświadczenia innych itp. Organizator zastrzega sobie prawo sprawdzenia dowodu tożsamości. Osoby nieletnie zostaną odesłane do domu.

Uczestnictwo w imprezie: impreza otwarta z ograniczoną ilością miejsc. Zapisy wyłącznie przez wypełnienie formularza online, który zostanie opublikowany w połowie lutego

Opłaty za uczestnictwo:

Grupa BAT Łódź nie czerpie żadnych korzyści materialnych z tytułu organizacji imprezy w tym również z opłat za korzystanie z pokoi, pola namiotowego czy cateringu. Wszystkie opłaty są traktowane jako darowizna na rzecz ZHP Hufiec Radomsko.

Szczegóły opłat wraz z zasadami organizacyjnymi pojawią się na początku lutego.


UWAGA!!!!! Przy rejestracji będzie pobierana od Dowódcy Oddziału opłata za zgłoszoną w formularzu ilość Osób. Jeżeli ktoś nie dojedzie, opłata za ta osobę musi zostać wniesiona. Chodzi nam o wyeliminowanie zajmowania sztucznie miejsc na liście.


Dopuszczamy udział wyłącznie zorganizowanych już Ekip minimum 8-osobowych – innych zgłoszeń nie będziemy przyjmowali, toteż dogadujcie się między sobą na forum czy też poza nim. Noclegi w pokojach są wyłącznie dla Ekip, które przyjeżdżają od piątku do niedzieli i nawet jeżeli po przyjeździe ktoś ze zgłoszonych zrezygnuje z noclegu, winien za niego zapłacić.

Chcemy też zaznaczyć, iż do kilku Ekip wyślemy wcześniejsze zaproszenia i będą One miały możliwość wcześniejszego wpisania się na listę.


Informacje na forum: forum.wmasg.com/topic/167689-mangusta-xiv-5-7042019/


Author:
Rosiu
Organizer:
BAT Łódź
Registration Login