Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Podstawy

Witamy na pierwszej i największej polskiej stronie społeczności airsoftowej.


O NAS 

Na WMASG.pl prawdopodobnie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć nową przygodę, poznać swoich przyszłych towarzyszy "broni" z dowolnej części kraju, pomoc w podjęciu decyzji w co się wyposażyć, a także w rozwiązaniu problemów natury technicznej. 

WMASG.pl to ogromna encyklopedia wiedzy o tematyce airsoftowej, tworzona przez polską społeczność airsoftową nieprzerwanie od 2001 roku. Załogę WMASG stanowią wyróżniający się aktywnością i zaangażowaniem w środowisku airsoftowcy z wieloletnim stażem i obszerną wiedzą, którą dzielą się zarówno na forum jak i w licznych artykułach. 

Dokładamy również wszelkich starań, aby WMASG informował o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w środowisku oraz branży airsoftowej, tak, aby śledzące nas osoby były zawsze na bieżąco. 


SPOŁECZNOŚĆ I OBOWIĄZUJĄCE ZASADY 

WMASG.pl to jednak przede wszystkim bardzo specyficzna, rzeczywista i najstarsza w Polsce społeczność pasjonatów airsoftu, militariów i wojskowości, kształtująca się od 2001 roku. W ciągu wielu lat wspólnie opracowany został regulamin i zasady pozwalające utrzymać wysoki poziom merytoryczny portalu, mimo coraz bardziej dynamicznego napływu nowych użytkowników z bardzo różnym podejściem do ASG. Okaż więc szacunek i poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi na WMASG Regulaminem. Poza Regulaminem, które dotyczą wirtualnej części WMASG, obowiązują u nas również reguły powiązane ściśle z zasadami obowiązującymi w rzeczywistej, codziennej działalności środowiska, spisanymi w tzw. PASG (Prawo Airsoft Gun), którego poszanowania również wymagamy. Ten kodeks honorowy powstał z myślą o stworzeniu i utrzymaniu wyłącznie pozytywnego wizerunku naszego hobby, osoby nie stosujące się do powyższych reguł bezwzględnie usuwamy z naszego grona. 


WOLNOŚĆ SŁOWA 

Uczciwie przyznajemy, że na WMASG nie ma wolności słowa. Nie jest to miejsce, gdzie każdy może powiedzieć co chce, jak chce i kiedy chce. Oczywiście dotyczy to obecnej w Internecie papki informacyjnej, pseudo-polszczyzny i chamstwa, a tym bardziej działań niezgodnych z prawem. Dlatego wymagamy zabierania głosu tylko, kiedy rzeczywiście ma się coś mądrego do powiedzenia lub zadania pytania, klarownie, w taki sposób, aby wszyscy zrozumieli co autor ma na myśli. Zwracamy też uwagę na opcję "Szukaj". Użytkownicy, którzy z niej umiejętnie korzystają zyskują szacunek społeczności WMASG. 

Jeśli akceptujesz nasze stanowisko i warunki, zapoznałeś/aś się ze wskazanymi dokumentami, bardzo miło jest nam Cię powitać w gronie kilkudziesięciu tysięcy pasjonatów airsoftu skupionych przy WMASG.

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner