Reklama
Loading...

M14 Veteran G&G z dodatkami

2000.00PLN

Używany Wrocław Dolnośląskie 2019-09-11 - 2019-10-31 Seller: Wolfgrau77

Mam do sprzedania m14 veteran G&G z pierwszych wypustów, a więc z większą mocą. M14-tka została wzmocniona do ok 500-520 fps. Minusami lub nie, ale są ślady używania i drewno ma liczne ślady działań bojowych. Ponadto skrzydełka muszki zagubiono ale to wada powszechna tego modelu. Chciałem dodać, że od 2015 roku nie jest używana, także po tuningu karabin nie był w boju. W pakiecie dodaję szynę RIS, 6 magazynków (3 mid-capy, 3 hi-capy), pas taktyczny 3 punktowy i kolimator.

Za samą replikę i 1 magazynek hi-cap - 1600 zł. 

edit:
Sprawdzono replikę pod kątem części w niej zainstalowanych:
Zawartość M14 G&G:
- zielona gumka hu G&G,
- sprężyna główna M150 GUARDER,
- łożyskowana prowadnica sprężyny głównej z metalowym paluchem GUARDER,
- tłok fioletowy z pełną metalową listwą SHS,
- aluminiowa głowica tłoka z łożyskiem KING ARMS,
- metalowa głowica cylindra GUARDER,
- silnik o zwiększonym momencie obrotowym GOLDEN EAGLE.

Prędkość wylotowa 510-515f/s. Zmierzone na kulkach o masie 0,2g przy ustawieniu hu w pozycji "0", na chronografie XCORTECH3200 MK3.

tel. 609 831 128

Gallery

Delivery option

  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł

Payment option

  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers
Reklama

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.