Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Marketplace

Price
Dodatkowe filtry
Filtry
Buy:

Kupię TOKYO MARUI Breacher strzelbę

Gazowe
Plac Drzymały 10, 58-100 Świdnica, Polska
0.00 zł
Sell:

Czapka Black Rifle Coffee Company

Pozostałe
Wrocław, Polska
100.00 zł
Sell:

Akumulator Titan LiIon 11,1V 3000 mAh

Narzędzia i akcesoria
Gliwice, Polska
200.00 zł
Sell:

Plecak hydracyjny molle, pas molle, hełm MICH 2000

Oporządzenie
Gliwice, Polska
1.00 zł
Buy:

Kupię front Do JG067 (mp5sd)

Części zewnętrzne
Jasło, Polska
0.00 zł
Sell:

SA-C03 CORE™ X-ASR™

AEG/AEP/TW
38-247 Ołpiny, Polska
500.00 zł
Buy:

Pas Taktyczny Templars Gear PT6 L

Oporządzenie
Polska
150.00 zł
Sell:

Glock 17 Umarex CO2 uszkodzony

Gazowe
Gdańsk, Polska
200.00 zł
Sell:

DE M904 + dodatki i batki nówka

AEG/AEP/TW
95-050 Konstantynów Łódzki, Polska
630.00 zł
Sell:

AAP 01 Action Army GBB FULL auto/semi

Gazowe
Niepodległości 118A, 05-135 Wieliszew, Polska
370.00 zł
Sell:

Specna arms core c04 po tuningu

AEG/AEP/TW
Mława, Polska
1200.00 zł
Sell:

Cyma 045

AEG/AEP/TW
Krasiczyn 167, 37-741, Poland
650.00 zł
Sell:

ASG FireHawk od G&G + komplet akcesoriów

AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
900.00 zł
Sell:

Magazynki MID cap guarder ak

Narzędzia i akcesoria
Krzyki, Wrocław, Polska
140.00 zł
Sell:

OTs-03 SVU [CM.057SVU] (Baza pod DMR)

AEG/AEP/TW
Bałuty, Łódź, Poland
750.00 zł
Sell:

G36 608-2 JG WORKS(możliwa zamiana na jaką klamkę na green gas)

AEG/AEP/TW
Łomianki, Polska
399.00 zł
Buy:

Lufa zewnętrzna do Walther PPQ

Gazowe
Gdynia, Polska
150.00 zł
Sell:

RPK cyma cm.052A

AEG/AEP/TW
Poznań, Polska
1000.00 zł

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner