Loading...

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Marketplace

Price
Dodatkowe filtry
Filtry
Buy:

Zamek do well g96

Części zewnętrzne
Chojnice, Polska
1.00 zł
Buy:

Zamienię Glocka Umarex Deluxe full tuning na Glocka GHK

Gazowe
Płock, Polska
1.00 zł
Buy:

Podstawa muszki CM028

Części zewnętrzne
Sanok, Polska
20.00 zł
Buy:

Kupię zakrywki wieżyczki regulacyjnej holosun.

Optyka i przyrządy celownicze
Środa Wielkopolska, Poland
1.00 zł
Buy:

szukam wydmuszki AEG SCAR-H

AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
77.00 zł
Buy:

szukam rurki gazowej od AKSU albo PP19-01

AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
50.00 zł
Buy:

[k] pokrowiec na fast czarny lib multicam black zawieszenie i poduszki team wendy nowe do FAST

Hełmy i balistyka
Lublin, Polska
12.00 zł
Buy:

[K] kupię Beryla

AEG/AEP/TW
aleja Legionów 10, 25-035 Kielce, Polska
3000.00 zł
Buy:

[K] części MP5

AEG/AEP/TW
Lublin, Polska
150.00 zł
Buy:

Mocowanie tylne do nakładki na rurę gazową AK do modelu cymy 047

AEG/AEP/TW
Nadrzeczna, 38-430, Polska
55.00 zł
Buy:

Mauser C96, M712 WE

Gazowe
60-475 Poznań, Polska
450.00 zł
Buy:

zwalniacz magazynka Thompson Cyma

AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
30.00 zł
Buy:

Kupie NPAS MWS

Gazowe
Warszawa, Polska
69.00 zł
Buy:

Combat Shirt Helikon Multicam/Camogrom

Mundur i odzież
Gdańsk, Polska
70.00 zł
Buy:

[K] kolba Magpul Zhukov-S

AEG/AEP/TW
Lublin, Polska
200.00 zł
Buy:

Kupię wydmuszkę Vfc avalon/hk416

AEG/AEP/TW
Warszawa, Polska
999.00 zł
Buy:

Kupię MG36 G36 coś markowego bądź jakieś RPK

AEG/AEP/TW
06-400 Ciechanów, Polska
9999.00 zł
Buy:

[K] Wydmuszkę M249 Mk1.

AEG/AEP/TW
08-400 Garwolin, Polska
1.00 zł

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner