Loading...

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsoft

Price
Dodatkowe filtry
Filtry

Wyniki wyszukiwania ogłoszeń

Sell:

Magazynki VSS Vintorez NPO

AEG/AEP/TW
81-392 Gdynia, Polska
400.00 zł
Sell:

REPLIKA FN SCAR-L METAL [CYBERGUN]

AEG/AEP/TW
05-260 Marki, Polska
750.00 zł
Sell:

chronograf acetech ac5000

Narzędzia i akcesoria
33-300 Nowy Sącz, Polska
200.00 zł
Sell:

PKM A&K, AK, karabin maszynowy

AEG/AEP/TW
Ozorków, Polska
2200.00 zł
Buy:

KUPIĘ Lufę M4 14.5 z oznaczeniami i wycięciami na granatnik

Części zewnętrzne
Karczew, Polska
1.00 zł
Sell:

Łoże HAO MK16 13.5" M-Lok Black Geissele

AEG/AEP/TW
Warsaw, Poland
450.00 zł
Sell:

Łoże HAO MK16 13.5" M-Lok FDE Geissele

AEG/AEP/TW
Warsaw, Poland
500.00 zł
Buy:

Kupię lufę EDGI

AEG/AEP/TW
Kraków, Polska
1.00 zł
Buy:

Kupię Kolimator Aimpoint m2

Optyka i przyrządy celownicze
Płock, Polska
100.00 zł
Sell:

Ładownica ASG SWD SVD M14 SR25 7.62

Narzędzia i akcesoria
Kotla, Polska
20.00 zł
Buy:

Kupie replikę Noveske

AEG/AEP/TW
Wrocław, Polska
1000.00 zł
Buy:

Sig Sauer 516 King Arms

AEG/AEP/TW
Bydgoszcz, Polska
1000.00 zł
Sell:

Sr-sp

AEG/AEP/TW
Wrocław, Polska
510.00 zł
Sell:

TAC 41-P 3,3J System GBB Advanced HopUP mag 120 zamiana dmr/lkm

Sprężynowe
Żory, Polska
2599.00 zł
Buy:

Kupie Front RIS M4 Specna Arms ASG 7”

Części zewnętrzne
49-306 Brzeg, Polska
100.00 zł
Sell:

Tracer tlumik naświetlacz B&T

Oświetlenie i wskaźniki celu (repliki)
Krosno, Polska
180.00 zł
Sell:

MTW Wolverine gen 3, billet series

AEG/AEP/TW
Warsaw, Poland
3850.00 zł
Sell:

PER710 Phantom Extremis eMK X + dodatki + nowy szpej + tracer

AEG/AEP/TW
Wejherowo, Polska
1199.00 zł

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner