Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsoft

Price
Dodatkowe filtry
Filtry

Wyniki wyszukiwania ogłoszeń

Sell:

400ZŁ 2 Repliki oraz kulki, gaz i silikon

Pozostałe
Cukrowa, Wrocław, Polska
400.00 zł
Buy:

[K] Kupię nałokietniki ALTA Flex olive

Pozostałe
plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław, Polska
50.00 zł
Sell:

Chest Rig

Pozostałe
98-220 Zduńska Wola, Polska
150.00 zł
Sell:

Leaf Suit

Pozostałe
98-220 Zduńska Wola, Polska
350.00 zł
Sell:

[S] !BCM! MUNDUR G3 MULTICAM TROPIC (COMBAT SHIRT, SPODNIE)

Pozostałe
Lublin, Polska
1.00 zł
Sell:

Szpeju

Pozostałe
Żołnierzy Wyklętych 12, 59-700 Bolesławiec, Polska
1.00 zł
Sell:

Granatnik m203 short + celownik. Riser, desert Marpat frog

Pozostałe
Kielce, Polska
400.00 zł
Sell:

ENHANCED COMBAT CHEST-RIG oraz O.P.S ELF PACK A-tacs FG

Pozostałe
Gdańsk, Polska
550.00 zł
Sell:

[Sell] !!! Wyprzedaż Gratów, Masz propozycję? NAPISZ !!!

Pozostałe
Barlinek, Polska
5.00 zł
Sell:

Bukłak na kulki ;)

Pozostałe
Gdańsk, Polska
15.00 zł
Sell:

26 shellsów do strzelb spreżynowych cymy lub DE

Pozostałe
Gdańsk, Polska
100.00 zł
Sell:

Skarbonka granat

Pozostałe
Kamienna Góra, Polska
25.00 zł
Sell:

Replika hełmu mich 2000

Pozostałe
Głogów, Polska
50.00 zł
Sell:

Kamizelka lubawa + plecak

Pozostałe
Głogów, Polska
160.00 zł
Sell:

Sprzedam rozne przedmioty ceny na zdjęciu

Pozostałe
Warszawa, Polska
8579632.00 zł
Buy:

Kupię naszywkę SAI PANDA

Pozostałe
Inowrocław, Polska
15.00 zł
Sell:

Artur5596

Pozostałe
64-000 Kościan, Polska
4100.00 zł
Sell:

Motorola XTR446

Pozostałe
Władysława Łokietka 2C, 67-200 Głogów, Polska
50.00 zł

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner