Reklama
Loading...

RPK na bazie karabinu AEG AK74 ICS

1200.00PLN

Używany Wrocław Dolnośląskie 2019-09-11 - 2019-10-31 Seller: Wolfgrau77

Mam do sprzedania replikę RPK z nieistniejącego już sklepu Mad Onion. Poniżej cytat z https://wmasg.com/pl/news/view/1200

"Sklep Mad Onion wprowadził do oferty replikę RPK na bazie karabinu AEG AK74 ICS, wykonaną we współpracy z firmą G&H. Replika kosztuje 1999PLN. Bazowa replika ICS to najnowsza wersja AK74 tej firmy z korpusem oksydowanym, tłoczonym ze stali. RPK ma zainstalowany zestaw Bore-Up ICS do AK, wzmocniony tłok, wzmocnioną prowadnicę sprężyny, a także precyzyjną lufę wewnętrzną 590 mm firmy Madbull. Prędkość początkowa: 400fps."

Replika nigdy nie używana w boju. Niestety przeleżała się u mnie szafie. Najpierw problem z doborem baterii a potem korzystałem z innych replik.

Do repliki dokładam 2 magazynki hi-cap

EDIT:

Wkradła się nieprawidłowa cena. Poprawiłem, teraz 1200 zamiast 1500 ;)

tel. 609 831 128

Gallery

Delivery option

  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł

Payment option

  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers
Reklama

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.