Loading...

RK 01 Boyi + akcesoria

450.00PLN

UżywanySzczytnoWarmińsko-mazurskie2020-01-15 - 2020-01-19Seller: pecet3

Witam w związku z tym, że wyjeżdżam za granicę i potrzebuję gotówki, a moja replika kurzy się już od dłuższego czasu, postanowiłem ją sprzedać.

Model to słynny rk 01 wood od boyi, kupywana na taiwangunie w 2015r. W replice wymieniłem lufę na precyzyjną od guardera oraz hop up na zieloną g&g.

O replikę bardzo dbałem, praktycznie używałem ognia pojedyńczego, ze względu na lufę precyzyjną korzystałem zawsze z dobrych kulek, których przestrzelałem z niej około 10k.

Części ze znalu nie są w żadnym miejscu pokruszone. Replikę celowo wystylizowałem na bardziej zniszczoną, aby dodać więcej realizmu : D 

Do repliki dorzucam przydatne akcesoria:

-okulary przyciamniane uvex

-ladowarke mikroprocesorową

- 3 mid capy od cymy

- ładowarke do magazynków

-stockowa bateria, bo niestety mój pakiet lipo ostatnio padł :(


Zapraszam do zadawania pytań, jestem otwarty na negocjacje.

Delivery option
  • Poczta Polska: 20.00zł
  • Kurier: 20.00zł
  • Paczkomat: 20.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Trwa ładowanie komentarzy...