Loading...

Replika ICS SIG SAUER 552 SWISS ARMS SIGARMS Inc. do negocjacji

899.00PLN

UżywanyGdyniaPomorskie2020-01-21 - 2020-02-29Seller: BoNi3k1985

Witam,

Przyszedł czas na ostatecznie zakończenie przygody z ASG.

Na sprzedaż mam obecnie bardzo rzadką i niedostępną replikę karabinka szturmowego produkcji ICS - SIG SAUER 552 z licencyjnymi oznaczeniami SIG ARMS Inc. Replika jest bardzo dobrze odwzorowana. Wszystko tak jak w palnym odpowiedniku jest metalowe (korpus, przyrządu celownicze, dodatkowa szyna akcesoryjna na korpusie). Posiada również działający bolt-catch.

Replikę posiadam 4 lata i cały ten czas spędziła w mojej kolekcji na ścianie. Jestem jej drugim właścicielem. Odkupiłem ją od znajomego z niewielkim przebiegiem.

Replika jest sprawna. Po podłączeniu do baterii wszystko działa prawidłowo (tryb single i auto). Mimo wszystko po takim długim okresie przydałby się podstawowy serwis (gumka HU, smary).

W zestawie znajduje się.

- Replika SIG SAUER 552

-2x magazynki low-cap (posiadają specjalny języczek który umożliwia wykorzystanie wszystkich załadowanych do magazynka kulek)

-1x magazynek hi-cap

-uchwyt pionowy na szynę RIS

-lipo alarm

-kolimator AimPoint, dwa kolory (czerwony, zielony) regulacja 5cio stopniowa

W niedalekiej przyszłości będę wystawiał pozostałe repliki z mojej kolekcji (ostatnie foto)

Bardzo proszę wziąć pod uwagę fakt, że sprzęt nie był używany przez ostatnie 4 lata i wymaga podstawowego serwisu.


Replika jest również wystawiona na allegro:

https://allegro.pl/oferta/replika-ics-sig-sauer-552-swiss-arms-sigarms-inc-8876527382


Cena do negocjacji

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Trwa ładowanie komentarzy...