Loading...

Kompletny zestaw do ASG

2000.00PLN

UżywanyRacibórzŚląskie2020-02-14 - 2020-03-31Seller: fariass

Witam serdecznie ! na sprzedaż mam zestaw do ASG, praktycznie kompletny (w grę wchodzi tylko sprzedaż jako całość). Sprzęt nższejajwy klasy, całość kosztowała około 4000zł, mało używany, zaliczyłem może z 10 strzelanek. Sprzedaję bo ekipa mi się posypała, a i straciłem zainteresowanie, graty leżą od ponad pół roku i tylko kurz zbierają. Czas by ktoś tym zacnym sprzętem się zaopiekował ;)* Karabinek G&G GC 16 PREDATOR 320fps (fps obniżone by łapać się w normach)

* Kolimator typu ET553 (raz działa raz nie)

* Latarka M-force 2.1 Mactronic z żelowym włącznikiem

* Szyny RIS, krótki chwyt, montaż na kamerę GOPRO

* 4 x magazynki G&G midcapy, 1x G&G hicap, 1x midcap nieznanej marki

* Torba do przenoszenie replik GFC

* Bateria LiPo 11,1V 1200mAh 3-modułowy 25/50C T-connect (DEANS)

* Ładowarka mikroprocesorowa V3+ 2s/3s

* Pistolet Glock 17 gen.4 UMAREX + oryginalny magazynek

* Magazynek drugi glock  marki WE

* Latarka do glocka Olight PL-1 Valkyrie II - 450lm

* Granat ASG Stortm 360 (wielokrotnego użytku na greengas) nigdy nie użyty

* Pudełko na przenoszenie glocka z alliexpres jakieś chińskie

* Ładownica na pasek na dwa magazynki do glocka Crytec

* Kask typu fast z latarką doświetlającą

* Maska typu stalker (nigdy nie użyta)

* Gogle taktyczne Bolle X800 (X800I) z fajnym etui (raz użyte)

* Zestaw ochraniaczy na kolana i łokcie

* Kabura na udo, pasek, pas taktyczny z dużą ładownicą i małą na granat

* Kamizelka taktyczna, ładownice na magazynki M4/M16 x3, ładownica uniwersalna, torba zrzutowa na magazynki

* Kulki G&G opakowanie i trochę (tylko te podaje dobrze Predator) cała pucha Greengas (markowy)Jak widać praktycznie wszystko co trzeba do zabawy. Dorzucę graty jakieś, jak znajdę, to jest, kulki innych marek, szybkoładownicę, jakieś morale patche, sprawny glock firmy Army bez magazynka. Sprzęt sprawny w 100% poza kolimatorem który raz działa raz nie (może uda się go naprawić). Karabinek łyka tylko kulki precyzyjne, najlepiej sprawują się marki G&G, przy innych potrafi źle podawać kulki. Graty zadbane, bez znacznych śladów użytkowania, tak jak pisałem wcześniej z 10 razy użyte. Cena jaka mnie interesuje to 2000zł  czyli dokładnie połowa, za całość i tylko całość ! Koszta ewentualnej wysyłki po mojej stronie, wolałbym jednak odbiór osobisty. Sprzęt można zobaczyć jak co przed zakupem w Raciborzu.Sprzedaję tylko osobom pełnoletnim !!!Pozdrawiam i zapraszam do zakupu !!!


Zdjęcia na życzenie.


Kontakt :faris13@op.pl

605380600

Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Trwa ładowanie komentarzy...