Loading...

KAMERA RUNCAM SCOPECAM I DWA OBIEKTYWY 35 MM I 50MM

849.00PLN

NowyWarszawaMazowieckie2020-08-01 - 2020-10-01Seller: skrzatusz

Kamera Runcam Scopecam to lekka, kompaktowa i wytrzymała kamera dzięki aluminiowej obudowie. Kamera ma zamontowany obiektyw 50 mm idealny do rejestrowania kulki wystrzelonej z repliki snajperskiej czy DMR. Dodatkowo jest załączony obiektyw 35 mm do filmowania z AEG czy broni bocznej. Zmiana obiektywu wymaga odkręcenia dwóch śrubek i przepięcie taśmy mocującej płytę główną z obiektywem. Runcam Scopecam zapewnia ostry obraz i możliwość zmiany kąta nagrywania o 90 stopni tylko po przez przekręcenie samego obiektywu po odkręceniu dwóch śrubek – dzięki temu jest możliwy montaż kamery na górze lub z boku zespołu szyn. Dzięki dołączonemu do zestawu adapterowi, mamy możliwość szybkiego montażu kamery na dowolnej replice wyposażonej w szynę akcesoryjną RIS / Picatinny 22mm, bez konieczności użycia narzędzi.

Kamera Runcam Scopecam jest doskonała do rejestrowania airsoftowych strzelanek. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Kamera jest kompatybilna z kartami SD o pojemności do 64 GB. Możliwość zasilania kamery z zewnętrznego power bank’u przy pomocy kabla koniecznie z wtyczką magnetyczną micro USB.

Kamera z obiektywem 50 mm była używana kilka razy na strzelankach i jest jak nowa. Rejestrowała obraz bez żadnych problemów technicznych. Do kompletu nowy nieużywany obiektyw 35 mm. Zestaw kamera Runcam Scopecam z obiektywem 50 mm i 35 mm jest nie do kupienia ponieważ został specjalnie dla mnie skompletowany u producenta. Zamiast kupować dwie kamery masz dwa obiektywy i możliwość zmiany kąta widzenia kamery nawet w trakcie strzelanki co znacznie zwiększa atrakcyjność nagranego materiału.

W zestawie znajduje się:
·        kamera Runcam Scopecam z obiektywem 50 mm i 35 mm
·        2 x akumulator
·        karta micro SD 32 GB
·        kabel Micro USB
·        zestaw montażowy na tubus lunety czy lufę zewnętrzną
·        śrubokręt
·        instrukcja obsługi

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Paczkomat: 12.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...