Loading...

LCT lts keymode 9.5 jak nowy

1200.00PLN

UżywanywarszawaMazowieckie2020-09-16 - 2020-11-15Seller: asgsdl

Witam, na sprzedaż karabinek firmy LCT. Chciałem po wielu latach wrócić do dawnego hobby ale zwyczajnie rozgrywka już nie sprawia mi takiej frajdy. Był naprawdę na jednej strzelance, jakimś potwierdzeniem może być brak rys przy selektorze ognia a wiadomo ze takie w AK pojawiają się bardzo szybko, szczególnie biorąc pod uwagę jakość spasowania replik LCT. Dodatkowo mam dowód zakupu z gunfire wystawiony w połowie maja. Wiec gwarancja tez obowiązuje jeszcze ponad półtorej roku. Replikę sprzedam najchętniej wraz z bateria 11-stką i zapasowa 7-mką. Dorzucam jeszcze chwyt przedni, dwa magazynki (+ten co w zestawie) i dla zainteresowanych pas jednopunktowy. Cena bez baterii 1200 z bateriami 1250 (baterie li-po kupione wtedy co karabinek i prawidłowo używane, z reszta przeszły tylko 2 cykle) Za pas wezme 20 za pokrowiec 40
Po więcej info priv lub 505 446 595 
Odbiór osobisty w Siedlcach lub Warszawie (jeżeli w Warszawie prosze o 2 dni uprzedzenia). Po uzgodnieniu możliwa wysyłka

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...