Loading...

G36K Ares + zestaw

1150.00PLN

UżywanyChełmnoKujawsko-pomorskie2020-09-16 - 2020-11-12Seller: icPr

https://www.olx.pl/oferta/g36k-ares-zestaw-asg-plate-carrer-okulary-luneta-mosfet-itp-CID767-IDGy8XP.html

Na sprzedaż G36K od Aresa (posiadam dowód zakupu oraz oryginalny karton) wraz z całym oporządzeniem potrzebnym do gry :) (prócz munduru, ale jeśli ktoś jest zainteresowany za dodatkową dopłatą mogę dorzucić :))

 

W skład zestawu wchodzą:

- G36K Ares (na przeglądzie około miesiąc temu, nasmarowany, doszczelniony, około 425 fps)

- 4 magazynki mid-cup (pasują idealnie do ładownic z kamizelki)

- luneta Theta Optics z przybliżeniem X 1.5-5 (z własnej roboty osłona z plexy) + podwyższenie dla lunety 

- 2 pary okularów (jedne to okulary i-force Antifog)

- kominiarka Magnuma

- bateria Redox 7.4V 2200mah (praktycznie nowa, używana z głową, stąd bdb stan) + alarm i mosfet

- replika tłumika plomienia oraz tłumika dźwięku

- 2 osłony na przednie szyny eis

- pas nośny czarny (posiadam jeszcze zielony)

- czapka 

- rękawice

- maska Stalker

- kamizelka typu Plate Carrier + 3 ładownice oraz kieszeń na radio

- pas z torbą zrzutową (akurat tego zabrakło na zdjęciu :))

 

W razie pytań śmiało proszę pisać na Olx - szybko odpowiadam. Więcej zdjęć / filmików z działania itp jak najbardziej mogę dosłać.

 

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 20.00zł
  • Kurier: 20.00zł
  • Paczkomat: 20.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...