Loading...

[Z] Inokatsu M4 GBB Knight's Armament Co. SR15

3500.00PLN

UżywanyStargardZachodniopomorskie2020-10-11 - 2020-11-30Seller: korbixm1

LINK DO ZDJĘĆ

KLIK

 

Siema, oferuję dziś coś absolutnie rzadkiego u nas i zachwycającego. 

Replika KAC SR15 od Inokatsu. 

Nie będę się rozpisywał, najważniejsze: 

- komora spustowa i zamkowa to frezowane alu 6061 - nie zepsujesz tego ;)

- zamek, blokada dyszy, wkładka dociążająca - stal 

- elementy zespołu spustu - stal 

- 3 strzałowy burst 

- aluminiowa dysza z zaworem regulującym dawkę pomiędzy lufę oraz blow back (tutaj jest też jedyny mankament, lekko ugryziona dysza z czasu kiedy była jeszcze gówniana blokada boczna w zamku - teraz jest stal, wszystko jest pewne i bezpieczne)

- stalowa lufa, tłumik płomienia, muszka

- front oraz kolba od G&P, front z oznaczeniami TROY - najlepszy z klasycznych jakie można tutaj zmontować z uwagi na system kasacji luzu - jest beton 

- lufa precyzyjna 6.01 RaTech 

Proszę Państwa nie ma co gadać, światowa klasa :) 

Zamienię ze względu na obiecane sobie redukcje wydatków na ASG. Replikę przebudowałem i serwisowałem sam. Była jeden raz w grze - dla testu. Na kolejne gry chciałem przyjechać już z kolejnymi magazynkami... do tej pory jednak się nie doczekałem. 

Replikę testowałem na magazynku GP Magpul który bardzo dobrze z nią działał (GG) jednak teraz chciałem kupić do niej magi CO2 od GHK - sprawdzone, wszystko działa jak należy. 

Także do repliki należy sobie kupić kilka kilo magazynków i tankować gaz ;) Testowana na kulkach 0.32

Dla realnie zainteresowanego mogę zaprezentować działanie repliki, lepsze zdjęcia, FPSy, donośność... w ogóle zapraszam na oględziny osobiste. Być może nawet będę miał jeden magazynek CO2.  

 

Na co zamienię? Interesuje mnie sporo rzeczy, w które nie będę musiał dodatkowo inwestować. 

- silniki HPA

- SRS A1/VSR po rękach Dextera

- HK417/G28

- SR25

- PTW

Generalnie wszystko można w granicy rozsądku proponować (spośród replik jak i części do nich), pamiętając że ta replika jest na prawdę sporo warta :)

Jeszcze ewentualnie mogę być zainteresowany widlastymi silnikami Mitsubishi, szczególnie utrubionymi.

Zasady zamiany są proste, w ciągu tygodnia wyjaśniamy sobie nasze ewentualne wątpliwości i obiekcje, jeżeli nam coś nie pasuje to odsyłamy swoje rzeczy i jesteśmy w plecy tylko na przesyłkach. Najchętniej patrzę na wymianę z rąk do rąk, ale wiadomo - rzadko takie wymiany w przyrodzie występują. 

 

Pozdrawiam. 

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...