Loading...

Czyszczenie szafy, Safariland SPEAR, JPC TMC, SFLCS Eagle, FLyye, GTW, BHI, ALICE, NFM

1234.00PLN

UżywanyWarszawaMazowieckie2020-10-16 - 2020-12-16Seller: Sadda

Spear całość+dodatkowy panel przedni zrobiony na pasoszelki 300zł 
pas flyye khaki 50zł
2 pouche 9mm kydex CB flyye 50zł całość
GTG pouch speed m4 plus MC 60zł
3x 1x1 (spokojnie wchodzą 2 stanagi) stanag SFLCS Eagle 30zł/sztk
Cargo z krzyżem/apteczka CB Flyye 30zł
Pouch na taśmę KM Flyye CB 60zł
Weapon catch SFLCS Eagle 100zł
Worek zrzutowy Neptune Spear MC 70zł
JPC TMC MC+2 Cummerbundy z Lv-Mbav TMC+Kopia poucha BFG od emersona MC+kopia poucha SFLCS 2x1 od flyye 200zł komplet
Wczepiany pouch na radio GTW MC 40zł
Kopia najajnika crye z atrapą wkładów miękkich TMC MC 50zł
Apteczka GTW MC 50zł
Kamizelka grenadiera, poprzedni właściciel twierdził że rocznik 86, ale metka jest zbyt wypłowiała by stwierdzić 80zł

Chest rig BHI przerobiony do noszenia pouchy z systemu ALICE i pokrewnych 100zł

Buttpuck Alice. Rozerwany na jednym rogu. Nic się dalej nie pruje, oprócz tego stan dobry 50zł

Pouch na magazynek pistoletowy DFLCS Eagle 10zł 

Naramienniki NFM CB jak nowe/nowe 50zł

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
  • Paczkomat: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...