Loading...

AK E&L Gen.2 ELAK702 Custom

890.00PLN

UżywanyKielceDolnośląskie2020-10-18 - 2020-11-30Seller: Kajzerken_

https://www.olx.pl/oferta/replika-asg-ak-e-l-elak702-custom-gen-2-CID767-IDGrMXK.html

 

 

 

Witam. Sprzedam elkę, która od nowości posłużyła mi 3 razy. Stan wzorowy, bez nawet podstawowych śladów używania. Wewnętrznie stock. Nie czułem potrzeby tuningu, repka niesie celnie i ma bardzo przyzwoity zasięg, ale pole do popisu jest. Wnętrze to ten bogatszy el 2 generacji. Ostatnie chronowanie pokazało 430 fps. Dopasowana została pokrywa komory ris firmy aps. Jest to kopia broni rifle dynamics rd-702. Repka świetnie wykonana i spasowana zewnętrznie jak i wewnetrznie. Szkoda mi się rozstawać, ale też nie mam już czasu na asg, wyprzedaje sprzęt. 

 

 

 

Więcej zdjęć:

 

https://drive.google.com/folderview?id=1KnVy14LnLmjsnOt3k-v0E4eFGktfpGxl

 

 

 

Filmik z działania repliki:

 

https://youtu.be/AMNDZuMLEfw

 

 

 

W zestawie:

 

-replika

 

-pokrywa ris aps

 

-5 magazynków (1x mid el, 1x low cyma, 3x mid cyma)

 

-podstawka gomes prodakszyn

 

-oryginalne pudełko

 

-zapasowy bezpiecznik

 

-papier/ulotka

 

Generalnie to co ze zdjęć + mogę dorzucić jakieś drobiazgi, które mi zostały jakaś szybkoładowarka czy panele ochronne na risy.

 

 

 

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę wszelkich informacji.

 

Odbiór osobisty

 

Wysyłka po przedpłacie

 

Wysyłka pobraniowa po przedpłacie kosztów wysyłki.

 

Nie zamieniam się, nie negocjuję.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 14.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...