Loading...

VSR - Toyko Marui - FULL Tunning

2700.00PLN

UżywanySzczecinZachodniopomorskie2020-10-18 - 2020-11-15Seller: Kleszcz

Sprzedaję mocno ulepszone VSR. Częściowo robione i konsultowane z GunSmithy (https://www.youtube.com/watch?v=9ZrN4dIkRVI) oraz SniperMechanic (https://www.youtube.com/channel/UCZ6kgqXgZMhDwR9Q4ZjN1OA)

Na kulkach 0,43-0,45 zasięg skuteczny max 85m (mierzone)

Na kulkach 0,48 zasięg skuteczny max 90m - natomiast pamiętajcie jak nie ma wiatru i cel jest wielkości nie ruszającego się kucającego człowieka to traficie. 

Ładuje się małym palcem i działa na  tyle płynnie że cylinder wraca grawitacyjnie. Obecnie 2.7J można załadować do środka co tam się chce - ja jestem zwolennikiem max 2.8J. Bo po co robić komuś dziurę w głowie.

W skład zestawu wchodzi:

- VSR TM pro hunter (jestem pierwszym właścicielem)

- Tłumik King Arms z gwintem 2stronnym super lekki.

- luneta delta opticall classic (https://deltaoptical.pl/luneta-celownicza-delta-optical-classic-3-9x40-mildot)

- 4 zapasowe magazynki do VSR

- kieszeń na kolbie

- maskowanie na broń i lunetę CS Ghillie (http://sc-ghillie.pl/index.php?action=view&pid=17)

- TDC montowane przez GunSmithy'ego (https://www.skirmshop.co.uk/arms-tdc-turret.html)

- lufa z tego co pamiętam TNT (coś około 90 EUR)

- gumka Maple Leaf 50

- zestaw cylindra PDI bore up

- WASP do VSR (https://www.skirmshop.nl/en/wasp-by-snipermechanic.html)

- SORBO

- 90 stopniowy spust PDI

- adapter tłumika king arms

- szyna pod lunetę king arms z poziomicą

- zapasowe części PDI (cylinder prowadnica itp po prostu zastąpione WASPem same to jest warte set złotych)

 

Zamiana nie wchodzi w grę.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 50.00zł
  • Kurier: 50.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...