Loading...

A&K M24 - komora VSR

950.00PLN

UżywanySzczecinZachodniopomorskie2020-10-18 - 2020-11-15Seller: Kleszcz

Sprzedaję swój "serwisancki" eksperyment. Ogólnie w mojej opinii najlepszy karabin dla początkującego: tanio, solidnie i z pasującymi gumkami do VSR. 

Karabin zrobiłem dla siebie jako zapasowy po konsultacji ze SniperMechanic'em (https://www.snipermechanics.com/ak-m24-the-ssg24-contender-initial-thoughts-and-mods/). Potrzebowałem po prostu backupu do mojego VSR i chciałem się sprawdzić. Ogólnie nowy karabin przychodzi z Chin w opłakanym stanie, wszystko się trzęsie odkręca i klekocze. Natomiast ten karabin ma w sobie kilka ciekawych sekretów. Np. posiada komorę kompatybilną z VSR oraz stalowy 90 stopniowy zestaw spustowy w stocku. Jednym słowem jak wiesz co robisz i rozłożysz to i złożysz ponownie to osiągi są super (Porównywaliśmy na strzelance z SSG-10 od Novritscha). Broń natomiast wychodzi cichsza i solidniejsza. podsumowując polecam dla początkującego snajpera albo po prostu kolekcjonera ponieważ trzyma się to dużo solidniej niż VSR / SSG-10 / SSG-24.

W skład zestawu wchodzą:

- A&K m24 (w stocku stalowy spust, cylinder, głowica cylindra z brązu)

- 4 magazynki z czego 2 chyba jeszcze nieodpakowane

- zrobione przeze mnie TDC z kleju epoksydowego i nakrętki blokującej samo odkręcanie się.

- lufa wymieniona na maple leaf crazy jet 510 mm (https://militarialodz.pl/pl/p/Lufa-6.04-Crazy-Jet-for-VSR-10-510mm-Maple-Leaf/12784)

- ładownica na kolbę

- pas do noszenia

- mogę za 400zł dorzucić deltę opticall classic 3-9x40

- SORBO

- adapter tłumika

- dorzucam 2 sprężyny m150 (daje ~2,3 J) oraz m190 (daje ~3J chyba 2,9 jeśli pamiętam dokładnie)

 

Dopisek na koniec. Karabin można używać w 2 setupach. Z mocniejszą sprężyną m190 co da nam 2.9J i zasięg skuteczny około 85m na kulkach 0,48 lub ze sprężyną m150 co da nam około 2,3J i zasięg skuteczny 75-80m.

Biegałem z oboma ustawieniami i zdecydowanie polecam sprężynę o niższej mocy. Karabin traci niewiele na zasięgu, nie zrobisz nikomu krzywdy, ładuje się banalnie (nawet osoba leworęczna - testowane) no i robi się niesamowicie cichy nawet bez tłumika, który można założyć bo adapter już jest. 

 

Zamiana nie wchodzi w grę.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 50.00zł
  • Kurier: 50.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...