Loading...

Kompletny Gearbox V2 G&G z E.T.U. i długim silnikiem 18K G&G. Okablowanie na tył

500.00PLN

NowyWarszawaMazowieckie2020-11-20 - 2020-11-28Seller: Cichy05

Witam!
Na sprzedaży leci NOWY KOMPLETNY GEARBOX V2 G&G z okablowaniem na tył i wtykiem Mała Tamiya, układem E.T.U. oraz długim silnikiem 18K również of G&G

Przeznaczenie: repliki typu M4
Wykonanie: metal + tworzywo
Zamontowany System ETU
Wersja z kablami wyprowadzonymi na tył
Prędkość wylotowa: 350FPS

Gearbox jest wyciągnięty z repliki G&G CM16 SRS i od razu przekazany na sprzedaż. Nie oddał nawet 1 sztrzału!!! Więc sprzedaję jako nówkę. Dodatkowo zamontowany jest w nim układ E.T.U z mikrostykiem który zdecydowanie podbija reakcję na spust i sprawia, że zawsze za naciśnięciem spustu oddajemy pełny strzał, nie mamy tutaj połówek cyklu ani obaw u ubijającą się sprężynę.

Gearbox jest kompletny tu czytaj: ma tłok, zębatki, głowice tłoka i cylindra, dysze i wszystko inne części aby tylko móc go zamienić z Twoim Gearboxem, i podłączyć aby śmigał i mordował przeciwników. Nic nie trzeba konfigurować. Ma nawet fabryczną plombę G&G na dowód, że nie był nigdzie otwierany.

W zestawie również silnik długi od G&G 18k obrotów.

Cena za całość to 500zł. Taki nowy zestaw kosztuje do 600zł ale chętnie wymienię się szybciej za banknot z Janem 3 Sobieskim :)

Zaprszam do zakupu!

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
  • Paczkomat: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...