Loading...

MP5 TGM A3 ETU G&G - NOWA + dodatki

1200.00PLN

NowyBielsko-BiałaŚląskie2020-11-22 - 2020-12-28Seller: Ewenement66

Mam na sprzedaż replikę MP5 od G&G z nowej serii kupioną w sklepie Gunfire. Przestrzelałem jeden magazynek w karton w domu i miała iść na tuning ale plany trochę mi się zmieniły i niestety muszę sprzedać (z bólem serca bo wykonanie jest świetne). Fabrycznie zamontowany mosfet z możliwością przełączania trybów między AUTO a BURST (3 kulki). Replika ani razu nie była "w polu". Obecnie generuje około 380 fps. Po zmianie gumki i lufy (w zestawie) powinno podskoczyć.

W zestawie:

Fabryczna lufa oraz preclufa PPS
Fabryczna gumka HU oraz gumka Maple Leaf
Atrapa tłumika dźwięku do zamaskowania lufy wewnętrznej PPS
6x magazynek midcap Cyma oraz 1 hicap G&G
3x lipo Specna Arma 7.4 1200mah 
Pionowy chwyt przedni
Dokręcana szyna ris na celownik

Pudełko oraz wszystkie dokumenty oczywiście też :) paragony z zakupu dodatków mam na mailu więc dla chętnego mogę też wszystko wydrukować.

Ogólnie zestaw sklepowy powiększony o nowe dodatki

Jedynym minusem to nadłamana dźwignia regulacji hopupa. Skleiłem to na kropelce w sposób, że samo już nie pęknie i wszystko działa tak jak powinno ale odradzam symulowanie przeładowania z dźwignią przeładowania (regulacja trochę odstaje i atrapa zamka lubi ją podważyć - moja pękła w ten sposób). W razie jakichkolwiek wątpliwości cena nowej komory do mp5 od G&G to 100 zł (jej koszt jest już odjęty od kwoty za jaką chcę sprzedać za replikę)

Koszt samej, nowej repliki to 1368 zł. Dokupiłem lufę, gumkę hopup, chwyt przedni, atrapę tłumika oraz 6 magazynków midcap (już przesmarowane silikonem i przygotowane do pełnego naładowania). Całość razem z przesyłkami wyszła mnie około 2000 zł.

Na życzenie podeślę więcej zdjęć (jakbyś ktoś był zainteresowany to acog ze zdjęcia jest też na sprzedaż w cenie 200 zł - działający światłowód + montaż do mini kolimatora)

Ubezpieczona przesyłka kurierska na mój koszt lub dowóz na terenie śląska gratis.

W razie pytań proszę pisać wiadomości prywatne lub dzwonić 690085073 (gdybym nie odbierał to proszę napisać SMSa i oddzwonię jak tylko dam radę)

Oczywiście mogę rozbić zestaw na poszczególne elementy, prosiłbym kierować pytania i na pewno się jakoś dogadamy :)

Gallery
Delivery option
  • Kurier: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...