Loading...

MP5 G&G TGM A2 ETU- NOWY + 6 dodatkowych magów

950.00PLN

NowyWrocławDolnośląskie2020-11-22 - 2020-12-16Seller: Jahn

Daje na sprzedaż nowe MP5 od G&G. Kupione w redberet.pl przeszło ze 100 kulek. Nie testowałem w boju ani nie tuningowałem. Zakupiłem również 6 magów- 4 mid-capy od aresa i 2 mid-capy od cymy. Magazynki obu firm działają bez zarzutów. Jedyny minus to przy magazynkach cymy farba łatwo schodzi z boków magazynka. Magazynki od cymy zakupiłem w redberet.pl a od aresa z azteko

Brak wad- replika działa bez problemów. Używałem baterii Li-Po 7.4V.

Sam opis repliki:

-Body metalowe tam gdzie oryginał i polimerowe tam gdzie oryginał

-380fpsów

-obecny ETU (Electric Trigger Unit) i MOSFET

-kable są w kolbie

-wraz z repliką były tłumik płomienia, szyna RIS na górę, hi-cap na 200 kulek i wycior

Możliwy odbiór na terenie Wrocławia, zapłata w gotówce bądź na przelew przed przekazaniem

Sprzedaje, ponieważ zmieniłem plany co do szpeju który chciałem przygotować do tej repliki (szpej a'la SAS)

Zapłaciłem ok. 1180 (1000-replika, 180-magi) więc myślę że cena jest fair, w tym replika lata teraz po 1100 sama. W ramach kontaktu zapraszam do wysyłania wiadomości, sprawdzam codziennie skrzynkę. Mogę dosłać więcej zdjęć priv.

Pozdrawiam!

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...