Loading...

Tokyo Marui MC51 CQB AN/PEQ15 AFG RIS EoTech

850.00PLN

UżywanyGdyniaPomorskie2021-01-13 - 2021-01-24Seller: BoNi3k1985

Witam,

Przyszedł czas na ostatecznie zakończenie przygody z ASG.

Na sprzedaż mam obecnie bardzo rzadką i niedostępną replikę karabinka MC51 od Marui. W moim posiadaniu od 7-8 lat. Od ponad 4 wisi na ścianie. Wewnętrzne to jest stock. Nigdy jej nie otwierałem bo działała bez zarzutu. Używałem ją tylko do CQB.  Z zewnątrz troszeczkę ją pomodziłem:

- front od  JG odpowiednio skrócony aby pasował

- szyna RIS pod kolimator

- adapter tłumika TM (oryginalnie tłumik płomienia jest przykręcany na imbus, z adapterem można zamontować normalny tłumik na gwint)

- Eotech 552

- Atrapa lasera AN/PEQ-15 - puszka na baterię z baterią na stałe w środku (nie mam jak sprawdzić czy działa)

- Tłumik dźwięku

- chwyt AFG  

- zawieszenie bungee

- oryginalny chwyt przedni (nie ma na foto)

- 2x magazynek HI-CAP

- oryginalny karton

 

Nie wiem ile ma FPS. W sumie to tyle co mi do głowy przychodzi :)

 

Bardzo proszę wziąć pod uwagę fakt, że sprzęt nie był używany przez ostatnie 4 lata i wymaga podstawowego serwisu.

Cena podlega negocjacji!

Wysyłka w cenie.

 

W niedalekiej przyszłości będę wystawiał pozostałe repliki z mojej kolekcji (ostatnie foto)

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
  • Paczkomat: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...